Znamení zvěrokruhu, kterým letošní rok přinese lepší zítřky, úspěchy v zaměstnání nebo zásadní životní rozhodnutí

Fotografie: Getty Images

S novým rokem přicházejí nové možnosti i začátky. Někteří z vás si jistě dali mnoho předsevzetí, která se snaží dodržet. A jaká vás čeká budoucnost v následujících měsících? To vám řekne tento horoskop. Tentokrát je zaměřený pouze na dámy všech věkových kategorií. Těstě se na to, co vám hvězdy připravily.

Horoskop 2021 pro ženy narozené v Beranu, Býku a Blížencích

Dámy, které jsou narozené v Beranu, může v roce 2021 potkat osudová láska. Tedy pokud jsou svobodné. Kromě jiného by se měly zbavit nenávratně všeho nepotřebného v domácnosti. Tak vnesou pořádek nejen do svého domova, ale i do své duše.

Ženy narozené v Býku se mohou těšit na lepší zítřky. Štěstí jim bude přát jak v kariéře, tak i v lásce. Následující rok bude pro Býky ve znamení finanční vzpruhy.

Dámy ve znamení Blíženců čeká rok plný setkávání a komunikace. Pravděpodobně se zdokonalí ve svých komunikačních dovednostech a získají nové znalosti. Letní období bude protkané kariérním vývojem. Podzim je pak ideální pro odpočinek.

Horoskop 2021 pro ženy narozené v Raku, Lvu a Panně

Pro ženy Račice bude rok 2021 obdobím, ve kterém by měly soustředit svou pozornost na rodinu, partnery a děti. Hlavním úkolem v následujícím období je nepanikařit a být opatrný ve všech konáních.

Lvice čeká pozitivní a stabilní rok, pokud si tedy udrží optimistický přístup. Zaměřit by se měly dámy ve Lvu na to, aby redukovaly stres, nervozitu a více odpočívaly.

Ženy narozené ve znamení Panna čeká úspěch, v případě že vytrvají ve své tvrdé práci. V lásce pocítí určitou stabilitu, ovšem bez zvláštních impulzů.

Fotografie: Freepik

Horoskop 2021 pro ženy narozené Váhách, Štíru a Střelci

Ženy narozené ve Váhách by si měly udělat dostatek času na relaxaci a rodinný život. Nejlépe vám bude s vlastními dětmi a partnerem. Od těchto osob budete čerpat pozitivní energii. V lásce čeká Váhy štěstí.

Štíři se mohou těšit na to, že se vyřeší všechny jejich stávající potíže. Někdo ve znamení Býka jim poskytne příležitost, aby vše změnili k lepšímu.

Dámy ve znamení Střelce čeká v roce 2021 úspěch jak po finanční, tak po pracovní stránce. Pravděpodobně potkají osudového muže.

Horoskop 2021 pro ženy narozené v Kozorohu, Vodnáři a Rybách

Rok 2021 bude pro Kozorohy vhodným pro změnu profese nebo bydliště. S vervou se mohou ženy v tomto znamení vrhnout i do vlastního podnikání. Štěstí jim bude nakloněno. Výzva pro další měsíce je tedy jasná: „Nevzdávejte se svých cílů a jděte si za nimi.“

Fotografie: Getty Images

Dámy narozené ve Vodnáři zase potká nejspíš krásná láska. Měly by však zůstat opatrné, při kontaktu s druhými. V jejich okolí se totiž může vyskytnout někdo, kdo bude chtít škodit.

A naposledy tu máme Ryby, které by v novém roce neměly rozhodně riskovat v žádné oblasti života. Jarní měsíce ovšem přinesou těmto ženám příjemné překvapení.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]