První slova neříká dítě, ale snaží se o ně jejich pes

Naučit dítě první slova není nic lehkého. Tato maminka by o tom mohla vyprávět. Snažila se o to, ale místo dítěte slova opakoval pes. Tedy alespoň se o to snažil, jelikož vydával velmi podobné zvuky, které při zaposlouchání skutečně zněly jako „máma“. To ženu velmi pobavilo. Díky tomu, že vše natočila, se můžete pobavit i vy.

Snaha naučit synka mluvit

Když se narodí dítě, každý rodič má jasný cíl. Chce slyšet jeho první slova. A pokud jde o otce, ten touží po tom, aby dítě řeklo „táta“, zatímco v případě maminky každý chce, aby se řeklo slovo „máma“. A právě tato matka nechtěla vše nechat na samotném vývoji svého potomka, ale chtěla mu v tom trochu pomoci. Chtěla ho naučit mluvit a vyslovovat to správné slovo. Chtěla, aby jeho první slovo bylo máma.

 Stále mu to opakovala

Seděla před ním a neustále mu opakovala slovo „máma“. Malý chlapec se však více soustředil na to, že má jeho maminka jídlo než na to, že by po ní měl dané slovo opakovat. A tak v podstatě nijak nevnímal, ani nijak nereagoval. Šlo mu pouze o to se najíst a rozhodně ne o to, aby začal po mámě opakovat. Chlapeček měl zkrátka svou hlavu.

Mluvit začal pes

Nebyl to ale jenom malý chlapec, který si také dělal zálusk na jídlo. Byl tu ještě jejich pes, který všechny překvapil. A to tím, že právě on se pokoušel mluvit a ono slovo „máma“ po ženě opakovat. Je jasné, že psi nemluví, a tak z toho byly spíše jenom vtipné skřeky, než že by šlo o skutečná slova. A maminku to velmi pobavilo. A nejenom ji, i malého chlapce, který však záhy zjistil, že pes mluví lépe než on, začíná být středem pozornosti, a tak se pokusil ho odstrčit. A ze všeho vzniklo toto vtipné video, které si rodina nenechala jenom pro sebe, ale ukázala ho světu. A co vy, máte také řadu vtipných historek, které jsou spojeny s tím, že jste své potomky chtěli učit první slova?

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]