Vždy měla pocit, že nezapadá do rodiny. Po 24 letech vyšla najevo krutá pravda

Fotografie: Pexels

Anna žila mnoho let s pocitem, že není součástí své vlastní rodiny. Po letech přišla na odpověď, která pro ni byla velkým překvapení.

Mladá žena se stala obětí smlouvy, kterou podepsala její babička před více než dvaceti lety. Tak se dostala do rodiny, ve které vyrůstala. Její biologická matka totiž byla velmi mladá, když s ní otěhotněla, a její babička proto rozhodla o smlouvě, která v podstatě nahrazovala adopci. Pojďme se podívat na celý dojemný příběh této mladé ženy.

Fotografie: Pixabay

Babička ji prodala cizím lidem

Matce Anny bylo pouhých třináct let, když porodila svoji malou holčičku. Její babička se bála ostudy a stigmatizace od ostatních lidí v okolí rodiny. Proto se rozhodla, že svoji vnučku prodá. Na mnoho let tak změnila život svůj, své mladé dcery i vnučky.

Všechno bylo dlouhé roky skryté. Dívka se však ve své nové rodině cítila zvláštně, ačkoli byla milována. Každým rokem více a více pochybovala o tom, že do své rodiny opravdu patří. Proto nakonec začala pátrat po pravdě.

Fotografie: Pexels

Anna přemýšlela nad tím, že není podobná nikomu ze své rodiny, a cítila se mezi nimi jako cizinec. Byla zkrátka úplně jiná ve všech směrech. Jak se ukázalo později, její pocity byly celou dobu opodstatněné. Nyní čtyřiadvacetiletá Anna už zná pravdu, která stejně nakonec musela spatřit světlo světa. Anna se poté, co slyšela, jak to opravdu bylo, rozhodla, že chce svoji biologickou rodinu najít. Trvalo jí to několik let. Skutečná rodina přitom bydlela jen o dvacet ulic vedle ve stejném městě.

Rozhodla se najít matku pomocí médií

Argentinka si pochopitelně uvědomovala, že těhotenství její velmi mladé matky muselo být těžké pro všechny. Proto nikoho neobviňovala z toho, co se stalo a jak se rozhodli. Přesto všechno však chtěla najít svoji mladou matku pomocí sociálních médií.

Zveřejnila svoji fotografii z dětství a požádala přátele, aby ji sdíleli. Doufala, že se dostane k její matce nebo k někomu, kdo ji zná. Annu nakonec našel bratranec, který měl podezření, že by mohla být dcerou jeho tety Johany. Ženy si totiž byly velice podobné.

Fotografie: Freepik

Anna zjistila, že v okamžiku, kdy se narodila, porodní asistentka její matce řekla, že je chlapec a že byl svěřený do péče lidem ve městě Magdalena. Byla to jedna velká lež, aby ji matka nemohla najít, kdyby se o to pokusila.

Ve chvíli, kdy se matka s dcerou našly, neudržely slzy dojetí. Nakonec si pro jistotu nechaly udělat testy DNA. Výsledky ukázaly, že Anna a Johana jsou na 99,99 % příbuzné. O tom ostatně nepochybovaly ani bez testů. Trvalo to sice mnoho let, ale nakonec se shledaly a jsou šťastné.

Zdroj: UberAlles

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]