Přiznání, která udělala mladá žena, zklamalo její tchyni natolik, že se rozhodla požadovat po svém synovi zpět peníze za jejich svatbu

Fotografie: Depositphotos

Většinu životních rozhodnutí by měl člověk učinit sám a ostatní by na to měli brát ohledy. Někdy se ale stane, že rodina je jiného názoru, a vznikají konflikty.

Společnost vyžaduje, abychom všichni dodržovali určité standardy chování, které se v průběhu let považují za normální. Pokud tedy máte partnera, můžete očekávat otázky typu „Kdy bude svatba?“ nebo „Kdy plánujete děti?“. Vaše rodina má vždy nějaké očekávání a pokud je nesplníte, vznikají různé střety a spory. Tento mladý pár měl bohužel úplně jiné plány a pohled na svět, a tak vznikl rodinný spor.

Přiznání na sociálních sítích

Žena na sociální síti vyprávěla svůj příběh, který upoutal mnoho uživatelů. Přiznala se, že se s manželem rozhodli, že nebudou mít děti. Mají 5 let od svatby a tchyně se stále nemůže smířit s tím, že pořád nemá žádná vnoučata. Ona je velmi rodinný typ, v tradičním slova smyslu, a od svatby je tlačí k tomu, aby si pořídili děti. Muž ji vždy jen odbyl slovy, že jí do toho nic není, ale pokaždé, když dojde na rodinné setkání, dotazům na děti se nevyhnou.

Fotografie: Pexels

Tři roky po svatbě dokonce oznámili, že děti nebudou mít nikdy, muž si nechal udělat vasektomii a žena si nechala podvázat vaječníky. Tchyně samozřejmě neměla o ničem tušení a vše vyšlo najevo během grilování, když ženu upozornila na to, že by měla pít vodu, protože nikdy neví, zda nemůže být těhotná.

Přiznání na rodinné sešlosti

Po napomenutí, že by žena měla pít vodu, následovalo promlouvání do duše o tom, že rodina není skutečná, dokud manželé nemají děti, a že děti zkrátka mít musí. Nakonec to muž nevydržel a řekl své matce, že děti mít nikdy nebudou, protože si nechal udělat vasektomii a jeho žena má podvázané vaječníky. Tchyně začala plakat a v tu chvíli večírek skončil. To byl ale jen začátek.

Fotografie: Pexels

Trest za nesplněné očekávání

Tchyně začala sdílet články o tom, že není nic krásnějšího než mateřství, a také příspěvky typu, že nebyla dobrá matka, když nebude mít vnoučata. To ale s manželkou jejího syna ani nehnulo. Tak se rozhodla k radikálnějšímu kroku, když nikdy nebudou úplná rodina.

Pokus o vysvětlení a usmíření

Manželé požádali tchyni, aby je navštívila a v klidu si poslechla důvody, proč děti mít nechtějí a proč učinili všechna ta opatření, aby je mít nemohli. S návštěvou samozřejmě nesouhlasila a oznámila jim, že není připravena být součástí neúplné rodiny a že chce vrátit všechny peníze, které investovala do jejich svatby.

Fotografie: Pexels

Museli se přiznat, jiné řešení už nebylo

Manželé důvod chtěli tajit, nechat si ho pro sebe a zkrátka jen každému říkat, že děti nechtějí. Už však dále nemohli snášet ten nátlak, byl opravdu veliký, a tchyně skutečně nedokázala pochopit, že nebude mít vnoučata. Bylo to tedy nevyhnutelné a dříve nebo později by to stejně museli všem oznámit.

Fotografie: Freepik

Existují rozhodnutí, která by měl učinit člověk sám. V tomto případě se rozhodli jako pár, že děti mít nechtějí, a tak je mít nebudou, a učinili tudíž i všechna opatření k tomu, aby děti mít nemohli. Nikdo neměl právo jim zasahovat do života. V komentářích pod příspěvkem s přiznáním ženu většina uživatelů podporovala a o tchyni psali, že je manipulátor a že to, že nechce mít děti, není nevhodné.

Zdroj: DailyMail