Žena v letadle se naprosto nevhodně posmívala cestujícím. Letuška se na to již nemohla dívat a rázně zakročila

Fotografie: Pexels

Cestování letadlem může být někdy nepříjemné, ale slušní lidé cestu přetrpí a nakonec jsou rádi, že v pořádku dorazí do cíle. To ale nebyl případ této ženy.

Většina lidí se v dnešní době snaží chovat slušně a nedávat najevo své nesympatie vůči osobám, které jsou hendikepované nebo obézní. Avšak stále se najdou tací, kteří si dovolí dát otevřeně najevo svůj názor na to, jak druzí vypadají. Stejně tak tomu bylo i v letadle, které letělo z Las Vegas. Američanka se chovala hrubě k ostatním cestujícím a hlasitě dávala najevo to, co si myslí o jejich vzhledu.

Let z Las Vegas

Norma a její kamarádka letěly na Nový rok z Las Vegas domů do New Jersey. Normě bylo přiděleno sedadlo u okýnka a její kamarádce to blíže k uličce. Mezi nimi seděla žena středního věku, která nebyla úplně spokojená s tím, které sedadlo jí bylo přiděleno. Místo toho, aby požádala o jiné sedadlo, se nestyděla dávat hrubě najevo, jak moc je nespokojená.

Fotografie: Pexels

Žena zesměšňovala cestující

Žena, která seděla mezi Normou a její kamarádkou, se vůbec nedržel zpátky. Hlasitě projevovala své názory jak na Normu, tak i na její kamarádku. Vydávala různé zvuky a povzdechy, aby projevila jak moc jí lidi, zejména Norma a její kamarádka, okolo ní vadí. Poté jí zazvonil telefon a vše bylo ještě horší.

Telefonát plný urážek

Žena zřejmě telefonovala s kamarádkou nebo s někým hodně blízkým. Stěžovala si na to, kde sedí, že se cítí jak sardinka v konzervě a že neví, jak to ty čtyři hodiny v letadle vydrží. Vůbec jí nebylo hloupé se takto vyjadřovat i přesto, že dobře věděla, že jí obě ženy slyší. Ztěžovala si, že nemůže vůbec dýchat a že se tam asi usmaží mezi těma dvěma prasaty.

Fotografie: Pexels

Norma požádala letušku

Norma už to nadále nemohla snášet, všechny ty urážky a ponižování na jejich adresu. Požádala letušku, zda by nebylo možné ženu přemístit, že se chová opravdu nevhodně. Žena to ovšem nemohla brát jako výhru, a tak se jim začala znovu vysmívat, že jsou obě tlusté jak prasata. Letuška nakonec ženu požádala, aby šla s ní, že jí dá jiné místo. To ovšem žena začala brát jako urážku a kamarádkám se posmívala ještě více.

Zastaly se jich i ostatní cestující

Nebylo to příjemné ani jiným cestujícím. Muž z vedlejší uličky se chtěl žen zastat a požádal ji, aby je přestala urážet. Na to se dočkal jen odpovědi, že si mezi ty dvě prasata může sednout sám, aby věděl, jaké to je.

To byla ovšem poslední kapka i pro letušku, která musela učinit vážné rozhodnutí. Nakonec se rozhodla požádat ženu, aby si vystoupila z letadla, že takové chování nehodlá nikdo z personálu ani z cestujících trpět.

Fotografie: Pexels

Žena nakonec musela z letadla odejít. Všem se moc ulevilo, protože trávit 4 hodiny v letadle s někým, kdo se neumí chovat slušně a ostatní jen uráží a nadává jim, by byl očistec pro všechny v letadle. Let byl nakonec klidný, všichni byli rádi, že v klidu přistáli v New Jersey, ale na tuhle ženu budou asi ještě dlouho vzpomínat.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]