12 sourozenců předvedlo unikátní taneční vystoupení, které vytřelo zrak všem přítomným pochybovačům

Fotografie: Schorle / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Tito sourozenci jsou opravdovým úkazem. Je jich celkem 12 a všichni se narodili s muzikálním talentem. Za jejich disciplínou se však neskrývá rodičovská láska.

Když se poprvé objevili ve známé talentové soutěži, publikum z nich bylo nadšené. To se opravdu jen tak nevidí. Vypadali jako příkladná rodina, kterou by si přál mít každý. Osm děvčat a čtyři chlapci, všichni s výrazným muzikálním talentem. Avšak o dva roky později vyplulo na povrch temné rodinné tajemství. Jejich otec byl za něj odsouzen ke 40 letům vězení.

Rodina vypadá naprosto dokonale

Na pódium nastupuji nejprve ti nejstarší. Tři chlapci v tmavých oblecích a tři dívky v károvaných minisukních. Hned jak spustí hudba je všem jasné, že tato rodina si zamilovala irské tance. Do rytmu vyhazují vysoko nohy a rychle jimi kmitají, tak jak to umí právě jen v Irsku. Po chvíli se k nim připojují i ti nejmenší a brzy je jich na pódiu celkem dvanáct.

Když ještě vytáhnou housle, flétnu, bubínek a chlapci předvedou perfektně nacvičený step, publikum je nadšené. Tyto talentované děti jsou sourozenci Willisovi. Nejsou to Irové, ale pocházejí z amerického Nashvillu. Brzy je zná celá Amerika. Tolik hezkých a navíc talentovaných dětí v jedné rodině, to se hned tak nevidí.

V roce 2014 se Willisovi dostali až do čtvrtfinále známé talentové soutěže „Amerika má talent“. Na jejich první vystoupení se můžete podívat na YouTube. Dokázali, že kromě tance umí také zpívat a hrát na rozmanité hudební nástroje. Na záběrech ze zákulisí se můžete podívat na to, jak jim nadšeně fandí jejich rodiče. Už dva roky na to, se však odhalilo temné tajemství, když byl jejich otec zatčen a obviněn ze čtyř případů znásilnění dětí. Nakonec dostal 40 let.

Nejstarší dcera napsala o svém dětství knihu

Od té doby si celá rodina prošla krušnými časy. Ukázalo se, že otec systematicky zneužíval své dcery již od raného dětství, zatímco chlapce zase bil. Sourozenci se na chvíli stáhli do ústraní a dali si čas na vyléčení z těchto těžkých traumat. Můj otec byl kontrolující a násilnický ve všech možných směrech,“ řekla nejstarší z dětí, Jessica Willis, v interview pro WKRN News 2. Loni vydala vlastní knihu, ve které dětství s násilnickým otcem popisuje.

Publikum už si myslelo, že taneční pár kvůli nervozitě nevystoupí. Svým talentem zvedli celý sál ze židlí

Je opravdu otřesné, jak se za zdánlivě dokonalou rodinnou maskou skrývá děsivé tajemství. Zneužívání dětí v rodinách navíc není nic zcela výjimečného. Potíž je v tom, že se na něj často nepřijde nikdy nebo s velkým zpožděním. O dalším případu, kdy rodiče týrali svého adoptovaného syna, jsem nedávno na SvětKreativity také psali. Možná vás stejně jako mně překvapí, že podle statistik pro ČR zažilo sexuální zneužití každé třetí dítě. Přičemž v 80% případů je agresorem rodič nebo příbuzný.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]