Publikum už si myslelo, že taneční pár kvůli nervozitě nevystoupí. Svým talentem zvedli celý sál ze židlí

Fotografie: Depositphotos

Někteří lidé vypadají, že se hodně stydí a něco jim nejde. Podobně na tom byl i tento mladý pár, který však o pár minut později všem naprosto vyrazil dech svým vystoupením.

Spousta lidí dokáže výborně zužitkovat své nadání pro danou věc. V redakci Světa Kreativity jsme vždy naprosto unesení z toho, když můžeme obdivovat talent některých lidí. Jistou porcí talentu oplývá také tento mladý pár, který se rozhodl vystoupit na taneční soutěži. I když to nejdříve nevypadalo moc úspěšně, po několika minutách již bylo všechno naprosto jinak.

Probíhala taneční soutěž

Každoročně probíhá na světě spousta tanečních soutěží. Jednou z nich je také ta s názvem Shag Extravaganza, jež je pořádaná v Jižní Karolíně ve Spojených státech amerických. Této soutěže, která dle ShagLife probíhá v srpnu, se každoročně účastní spousta tanečních párů. Všechny přitom mají jen jediný cíl – vítězství v této soutěži.

Dvojice byla rozpačitá

Soutěže se rozhodl zúčastnit také mladý pár, jejž tvořila žena a muž. Když společně přišli na řadu, tak na nich bylo vidět, že jsou velmi nervózní. Tréma může dokonce v některých případech způsobit i to, že se vystupující nakonec rozhodne své vystoupení vzdát, jak píše NZIP. To však tato dvojice neudělala a rozhodla se za každou cenu předvést hodnotící porotě své taneční kroky.

Vystoupení bylo skvělé

Jakmile však začala dvojice s prvními tanečními kroky, tak z nich evidentně nervozita opadla. Nakonec všem v sále předvedli naprosto skvělé vystoupení. Na konci svého tance sklidili obrovský aplaus, který napovídal tomu, že to pravděpodobně bylo nejlepší vystoupení celé soutěže. Tak to ohodnotili i porotci a rozhodli se této soutěžní dvojici udělit nejvyšší počet bodů, čímž z ní udělali vítěze.

Kvůli bizarním kostýmům si publikum myslelo, že na led vstupují komedianti. Zvedli celý stadion ze sedadel

Vše bylo zdokumentováno

Z poněkud rozpačitého vystoupení se může častokrát vyklubat něco famózního. To nám předvedla i holčička, o níž jsme již na Světě Kreativity psali. Tento pár byl něco podobného a z jeho tanečního vystoupení byl také pořízen videozáznam, jenž byl později sdílen i na internetu. Spousta diváků dvojici ocenila v komentářích, což je také jistým projevem respektu k jejímu umění. Jejich úvodní nervozita byla naprosto zbytečná.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]