Diváci byli zklamaní, že hlavním číslem večera jsou jen nějaké děti. Během 10 vteřin však nadšeně jásali

Fotografie: Depositphotos

Talentové show jsou všeobecně velmi oblíbené. Každý rok se do nich hlásí lidé z celého světa, aby porotcům dokázali, že právě oni mají jedinečné nadání.

Někteří z nich jsou se svým vystoupením doslova nezapomenutelní, jiní dokáží porotce zvednout ze židlí. Jednou takovou dvojicí, která dokázala porotce ohromit, jsou tanečníci Lexie a Christopher. Jejich vystoupení bylo doslova dech beroucí, porotci se nestačili divit, co jim tato dvojice předvádí. Na jejich vystoupení je neuvěřitelné také to, že oběma aktérům je pouhých 10 let.   

Dvojice se objevila v britské verzi oblíbeného pořadu

Lexie a Christopher se objevili ve 12. řadě oblíbeného pořadu Britain´s Got Talent. Jejich vystoupení bylo natolik propracované, že se dostali až do samotného semifinále soutěže. Podle informací, které na svém webu uvedl portál Bgt.fandom na vystoupení pracovali téměř dva roky. Výsledek byl zaručeně vidět, jejich představení se vrylo do paměti nejen fanoušků soutěže, ale i samotným porotcům.

Pro své vystoupení si vybrali známou píseň zpěvačky Meghan Trainor – ‚Dear Future Husband‘. Lexie se k výběru písně později vyjádřila, že se jednalo o záměr. I Christopher je totiž její budoucí manžel, proto píseň vybrali tematicky. Mladý Christopher ale toto tvrzení před kamerami popřel, jedná se o informaci, kterou najdeme také na stránkách Planetapl.

Zajímavý je nejen jejich talent, ale také jejich osobnosti

Dvojice dokázala porotu okouzlit již během úvodního rozhovoru. Leslie dokázala několikrát rozesmát nejen publikum, ale i samotné porotce. Jejich vystoupení poté bylo tou pravou třešničkou na pomyslném dortu. Oba dva působili velmi profesionálně a dokázali předvést vystoupení, ze kterého se mnohým tajil dech. Jejich pohyby bylo koordinované a celé vystoupení bylo velmi rytmické.

Nejsmutnější 14letá dívka chtěla z výstupu vycouvat. Zklamání diváků vystřídal do 10 sekund bouřlivý jásot

Dočkali se potlesku od všech porotců, dva z nich během něho dokonce stáli. Za svůj výkon si vysloužili čtyřikrát ano a poté postoupili do samotného semifinále soutěže. Nejedná se ale o jediné mladé talenty, kteří se v této soutěži objevili. Čtenáře deníku SvětKreativity jsme nedávno informovali také o talentované zpěvačce, která i přes svou nervozitu dokázala porotu ohromit svým hlasem. V podobné soutěži dokázala porotcům vyrazit dech 8 letá zpěvačka.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]