Pět gymnastek zaujalo své pozice. Po spuštění hudby předvedly vystoupení jako z jiné planety

Fotografie: Alexander Bogatyrev / Creative Commons / CC BY-NC

Pokud milujete tanec, jistě budete nadšení i z tohoto vystoupení mladých gymnastek. Pro diváky si připravily představení, z něhož se vám zatají dech.

Tancem člověk skvěle rozpohybuje celé tělo. Navíc tuto aktivitu mohou dělat děti, dospělí i senioři. Díky tanci se mohou lidé udržovat v dobré kondici. Ke všemu mohou pohyby vyjádřit své pocity a emoce. V tomto vystoupení bylo vidět, že gymnastky musely dlouho trénovat, ale nakonec se jejich píle vyplatila.

Gymnastické vystoupení dívek

Na většině gymnastických vystoupení se lidé kochají kostýmy, které na sobě gymnasti nebo gymnastky mají. Dále obdivují sladěný a ladný tanec, jelikož vše vypadá velmi lehce. Díky kostýmům a doplňkům si mohou gymnastky udělat vystoupení jedinečné, protože právě oděvy hrají mnohokrát velkou roli.

Tým gymnastek z Ukrajiny

Na začátku vystoupení většina diváků netrpělivě a napjatě očekává, jakou hudbu, kostýmy a pohyby si tanečníci připravili pro diváky. Tentokrát na pódium přišlo 5 gymnastek, které byly oblečeny do tajemných černých kostýmů, na krku měly červené ozdoby a v ruce držely červené míče. Jejich oděvy byly navíc ozdobeny třpytivými doplňky, jež dělaly kostým ještě více zajímavým.

Dokonalé taneční vystoupení

Jakmile přišly gymnastky na pódium, bylo cítit jejich obrovské soustředění na to, aby vše dobře dopadlo. Nervozita bývá normální u každého vystupujícího, ale je to známkou toho, že člověku na něčem záleží a nechce to pokazit. Tanečnice si s sebou přinesly na pódium i červenou stuhu, kterou plánovaly využít při vystoupení.

Fotografie: Pixabay

Po malé chvilce začaly tančit i se stuhou, přičemž všechny dívky byly dokonale sladěny při každém pohybu. Následně do vystoupení zapojily i míče. V jednu chvíli byla součástí vystoupení jak stuha, tak i míče. Všichni diváci vystoupení uchváceně pozorovali, jelikož dívky měly vše krásně natrénované a jejich pohyby působily velmi elegantně.

Zdroj: Livebiz

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*