4 babičky zaujaly na pódiu kontroverzní pózy. Zaskočené osazenstvo nevěřilo svým očím

Fotografie: AngryBiceps / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Televizní talentová soutěž opět zažila nové nečekané překvapení. Babičky na pódiu předvedly neskutečnou show a dokázaly, že věk je opravdu jen číslo a nezáleží na něm.

Někdy mají staří lidé více energie než mladí. Ne každý musí být v sedmdesáti na vozíčku a nemocný. I v tomto věku se díky správné péči o tělo a duši můžete cítit naprosto vitálně. Není proto problém, abyste se stále věnovali svým koníčkům, přátelům a společenskému životu. Mezi vaše povinnosti určitě nepatří jen sedět u televize a sledovat akce v letácích. Vaše okolí také ocení, když jim občas pomůžete s vnoučaty nebo je jen tak pozvete na dobrý nedělní oběd a zůstanete pořád v pohybu.

Dlouholeté kamarádky

Ženy ve věku 63–80 let už se společně znají pěkně dlouho dobu. Po odchodu do důchodu se nudily a nevěděly, jak zaplnit volné chvíle. Běžné aktivity je nebavily a chtěly si vymyslet něco naprosto speciálního. Dostaly kontakt na jedno z místních tanečních center a možnost začít s tréninkem, který měl za úkol vylepšit jejich tělesnou kondici. Během toho, co každý týden stepovaly na různé písně a učily se nové kroky, dostaly skvělý nápad, s nímž hned musely seznámit trenérku.

Neskutečné vystoupení v televizi

Dámy se shodly na tom, že by chtěly i ostatním lidem ukázat, že věk je opravdu jen číslo a neurčuje, jak byste se měli chovat. S trenérkou vytvořily bláznivé vystoupení, které se následně rozhodly předvést v televizní soutěži. Sledovali je diváci po celém světě. Dorazily oblečené ve staromódním oblečení a porotě pověděly, že se chystají jít tancovat. Nic víc jim ale nechtěly za žádnou cenu prozradit. Na všechny pak čekalo obrovské překvapení.

Po rozeznějí prvního tónu hudby ze sebe totiž staré šaty strhly a pod nimi se schovávala třpytivá zlatá róba, která vypadala jako z přehlídkového mola. Svými boky navíc pohupovaly do rytmu, jako by jim bylo dvacet let. Všechny se u toho smály a zřetelně šlo vidět, že si to opravdu na plno užívají a nikdo jim tento moment nemůže vzít. Porota i s lidmi v sále byla jako u vytržení. Toto totiž nečekal opravdu nikdo. Dostalo se jim velké pochvaly a potlesku. A samozřejmě i postoupily do dalšího kola.

Dívka s autismem

Autistická dívka zvedla porotu ze židlí. Po hvězdné pochvale poroty nyní nahrává debutové album

Radost ze života v každém věku

Určitě se nemusíte předvádět v televizní soutěži, každopádně je důležité mít pořád ze života radost. Ale není vaším úkolem jen přežívat a být mrzutí a smutní. Při správné životosprávě se v každém věku stále dá objevovat něco nového, co vás dokáže potěšit.

Zdroj: Planeta PL

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]