Tanečník byl na soutěži nejstarší, přesto všem vytřel zrak

Tento muž se už v mládí rozhodl, že bude tanečník. Tanec miloval a nechtěl se ho vzdát ani v pozdějším věku. A tak se také rozhodl, že se i přes svůj pokročilejší věk zúčastní soutěže Grand National Carolina Classic a zde ukáže, na co má talent a co umí. I když ho někteří odrazovali a jiní si mysleli že je na to starý, on se odradit nedal a chtěl všem ukázat, co umí.

Bylo třeba tréninku

Tento tanečník moc dobře věděl, že Grand National Carolina Classic není jenom soutěží amatérů, ale že je třeba zde mít už pořádnou úroveň. On měl navíc už od počátku určitý hendikep související s jeho věkem. Odradit se však nenechal a začal tvrdě trénovat svou taneční sestavu. Opět se vrátil do dob svého mládí, kdy pro něj byl tanec vším.

Vstoupil na parket

Soutěžní den byl tu, a tak se Sam Wes rozhodl vyrazit. Když vstoupil spolu se svou partnerkou na podium, bylo jasné, že si o něm řada lidí v publiku myslí, že na to nemá. On si však byl jistý, že se ostatním tanečníkům dokáže minimálně vyrovnat. A tak když začala hrát vybraná píseň Pink Cadillac, kterou nahrál známý Jerry Lee Lewis, ukázal, co v něm je. Už po prvních pohybech sál jenom zíral, co je možné v jeho věku předvést.

Dokonalé taneční číslo

Jeho taneční číslo bylo jedním slovem dokonalé. Jinak ho snad ani nejde popsat. Ukázal, že i když už mu nějaký ten rok je, nijak ho to nelimituje. Má smysl pro rytmus, je pružný, mrštný a má fyzickou kondici. A to na parketu jasně potvrdil. A jak jeho výstup dopadl? Nejlépe jak mohl, jelikož soutěž Grand National Carolina Classic spolu se svou partnerkou tento tanečník vyhrál. A stal se tak inspirací pro celou řadu dalších lidí. Hlavně pro ty, kteří se už svým zálibám moc nevěnují, jelikož si myslí že jsou staří. Tady se však jasně ukazuje, že to rozhodně nemusí být pravda. Naopak.