Vnučka vezme dědečka za ruku a dotáhne ho na parket. Jejich taneční vystoupení nechává všechny beze slov

Fotografie: Depositphotos

Tento taneční duet si získal potlesk naprosto celého publika. Matka malé holčičky ho natočila a sdílela ho na YouTube, kde ho zhlédly již miliony lidí.

Tanec je vášeň, která nezná žádné věkové hranice. Již malé děti mají tendenci při poslechu hudby tleskat rukama, hopsat nebo se například uklidnit. Oproti tomu starší dospělí ví, že není nic lepšího, než si se svým blízkým zatančit na parketu a nechat se unášet nádhernými tóny. A právě toto duo dědečka a desetileté holčičky je toho skvělým příkladem – jejich tanec na píseň When I’m Gone od zpěvačky Anna Kendrick uchvátil naprosto celé publikum a nyní koluje po internetu.

Taneční vystoupení nemají věkové hranice

Vášeň pro tanec je nestárnoucí, ovšem nestává se moc často, že by publikum mohlo obdivovat jedinečné vystoupení páru složeného z rodičů a dětí nebo prarodičů a vnoučat. Proto lidé rádi vidí, když se tyto generace rozhodnou společně vystoupit a ukázat světu, že taneční vystoupení opravdu nemají žádná věková omezení. Tato desetiletá vnučka se proto se svým dědečkem rozhodla ukázat na jevišti nesmírně krásný duet, který uchvátil všechny přítomné natolik, že je nechal naprosto beze slov.

Duet, který vám vyrazí dech

Desetiletá holčička jménem Maeve požádala svého dědečka Billa Jonese (72 let), aby spolu zatančili duet. Ten nemohl při pohledu na svou milovanou vnučku říct nic jiného než jednoznačné ano. Netrvalo proto dlouho a začali s přípravou – více než po dobu jednoho měsíce trénovali hodinu týdně v její škole Top Dance Center v Readingu ve státě Massachusetts. Jejich výsledek byl opravdu pozoruhodný.

Vnučka a dědeček si pro své mimořádné vystoupení vybrali jako hudební doprovod píseň When I’m Gone od zpěvačky Anna Kendrick, která podtrhuje stepařské prvky, jež oba mimořádně talentovaní tanečníci s velkou virtuozitou předvádějí. Radost holčičky a nadšení dědečka se harmonicky prolínají, protože oba dokážou dokonale synchronizovat své kroky. Na celé taneční video, které si získalo oblibu po celém internetu, se nyní můžete podívat níže.

https://www.youtube.com/watch?v=GQ_QgAjSO1g

Nikdo by si nepomyslel, že starší člověk, jako je dědeček této holčičky, dokáže s takovou lehkostí tančit tak náročný tanec, který vyžaduje silný rytmus a mimořádnou koordinaci pohybů a kroků. Jejich přítomnost na jevišti, dokonalé načasování pohybů a nesmírně krásné piruety dodávají tomuto okamžiku neuvěřitelnou roztomilost. Vystoupení je naprosto fantastické a plné rodinné lásky. Není divu, že dojalo všechny přítomné, kteří jejich snahu ocenili tleskáním ve stoje.

Zdroj: Daily Mail

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*