Ženich a jeho matka strhli veškerou pozornost svatebčanů na sebe, když se pustili do slovy nepopsatelného tance

Fotografie: Freepik

Téměř na každé svatbě bývá středem pozornosti hlavně nevěsta a ženich. Tentokrát si ale chvilku pozornosti ukradla i maminka ženicha, která si zatančila se svým synem.

V momentě, kdy se dva lidé připravují na svatbu, přejí si hlavně to, aby vše dopadlo dobře a podle plánů. Svatební den si chtějí užít všichni a nevěsta i ženich na něj chtějí vzpomínat až do konce života. Na tuto svatbu však nezapomene ani maminka ženicha, která si zatančila se svým synem a ukradla si chvíli pozornosti pouze pro sebe.

Svatby se plánují dlouhodobě dopředu

Jakmile se dva lidé rozhodnou, že se vezmou, začnou plánovat i svatbu, která se většinou koná až za několik měsíců po zasnoubení. Tito dva lidé tak mají dostatek času na to, aby si sepsali seznam hostů, naplánovali harmonogram a zajistili vše, co je pro jejich svatbu potřeba. Každý člověk má však jiné požadavky na svou svatbu, a tak se někdy stane něco, co hosté nečekají a zpočátku jsou hodně překvapení.

Někteří snoubenci jsou hodně otevření různým druhům zábavy, a proto hosté nikdy nemohou dopředu vědět, jaké aktivity či hry se budou konat. Vždy se ale zachovávají určité tradice, jako je například rozbíjení talíře, házení rýže, krájení svatebního dortu nebo házení kytice. Občas se ale naskytnou aktivity, které překvapí téměř všechny. Na této svatbě to byl například tanec ženicha a jeho maminky.

Všechny hosty čekalo překvapení

Pokud je překvapení na svatbě milé, vždy potěší velkou část lidí, kteří si z této události mohou odnést vzpomínku, na kterou dlouho nezapomenou. Tentokrát je hodně překvapil ženich Gabe Helguera, který si sice zatančil i se svou manželkou, ale poté vyzval k tanci matku a všichni zůstali v šoku.

Ženich vyzval na svatbu svou matku

Když se konala dlouho očekávaná svatba Gabe Helguera, vyzval po tanci se svou manželkou ještě i svou maminku. Jejich tanec začal na píseň s názvem What A Wonderful World od Louise Armstronga. Chvíli tančili v klidu, ale po několika sekundách se jejich hudba k tanci i pohyby změní.

Z ladného a jemného tance se najednou stane energické vystoupení a mnoho hostů je očividně překvapeno tím, jak Gabe i jeho maminka tančí. V danou chvíli si tito dva ukradli trochu pozornosti hlavně pro sebe, ale je nutné říct, že na toto taneční vystoupení jen tak někdo nezapomene.

Zdroj: ViraloMania

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]