Malé dítě nadchlo pouliční publikum. Jeho tanec s loutkou obletěl internet

Fotografie: Freepik

Na malých dětech je kouzelná jejich bezprostřednost. Nedělá jim problém postavit se před cizí lidi, pokud je něco skutečně zaujme. A pak se dospělí mohou královsky od srdce pobavit.

Pouliční loutkoherec a malé dvouleté dítě nečekaně pobavili publikum v makedonském hlavním městě Skopje. Chlapce natolik zaujala loutka a její pohyby, že neodolal. Začal s ní komunikovat a napodobovat ji. Vyzkoušel si pár tanečních kroků a když si s dřevěným panáčkem dali pusu, publikum už se neudrželo smíchy.

Pokus o twist

Pro malé děti je každá zkušenost legrací a zábavou. Jejich touha po objevování úplně zastíní jakýkoliv ostych a jsou plně zaujatí předmětem svého zájmu. Když jste ještě tak malý, že dospělákům saháte sotva nad kolena, celý svět se zdá obrovský. A pak uvidíte loutku, která je stejně velká jako vy a neznamená to nic jiného, než že jste právě objevili nového kamaráda.

Tak alespoň působilo chování malého chlapce, který byl loutkou tak zaujatý, že si ji přišel blíže prohlédnout. Nejdříve s určitou nedůvěrou, pak se ale osmělil a loutku začal napodobovat. Loutkoherec pohotově reagoval a tak začalo pro kolemstojící velmi komické představení.

Pusa na závěr

Vystoupení provázela známá píseň „Let’s twist again” a chlapec se trošku nemotorně snažil napodobovat taneční pohyby dřevěného kamaráda. Loutka si pak sedla na zem a pokynula chlapci, ať se posadí vedle něj. Chlapec se stydlivě chichotá, ale na zem si nesedne. Loutka vstane a přijde k němu, aby ho pozdravila.

Fotografie: Freepik

Pak nastane nejkouzelnější okamžik celého představení, protože chlapeček se k loutce nakloní a dá jí pusinku. Diváci se mohou potrhat smíchy, je vidět, že klučina považuje panenku za opravdového kamaráda. Když se pusinka opakuje podruhé, rozezní se ulicí spolu se smíchem i potlesk nadšených přihlížejících.

Bezprostřední reakce malých dětí nás často dovedou až k slzám smíchu. Je to tak roztomilé. Video zhlédli tisíce lidí a v komentářích se všichni shodovali, že takové momenty vám skutečně mohou zvednout náladu, když to nejvíce potřebujete. Chlapeček, neznámá hvězda, asi netuší kolik srdcí jeho vystoupení zahřálo.

Zdroj: Sosialnytt