Aničky prvního dne ve škole se tatínek nedožil. Nápad jeho kolegů dohnal maminku k slzám

Fotografie: VitVit / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Tradičního doprovázení do první třídy se účastní nejen matka dítěte, ale i jeho otec. Pro Annu Solinskou to ale bylo nesplnitelné. Čekal ji proto naprosto jiný, neobvyklý doprovod.

Otec malé Anny byl pracovník policie, který byl bohužel v roce 2021 během výkonu služby zraněn. Tomuto zranění podlehl a tak malá holčička přišla nejen o tatínka, ale i o blízkého kamaráda. Vzhledem k tomu, že již nebyl mezi živými, nemohl se její otec zúčastnit tradičního doprovodu do první třídy. Tohoto úkolu se tedy zhostili jeho kolegové.

Dlouhé procesí, které mělo holčičce vynahradit ztrátu

Jelikož její otec zemřel při výkonu služby, tedy jako hrdina, rozhodli se pracovníci policejního oddělení La Vergne v Tennessee, že roli svého zesnulého kamaráda zastanou a malou dívku do školy doprovodí. Ve chvíli, kdy se tak malá Anna chystala na svůj první školní den, před domem, kde bydlí, zastavilo 20 motocyklů a pět policejních aut.

Aby byl ceremoniál opravdu nezapomenutelný, strážníci udělali výjimku a zapnuli si zvukové upozornění. Malá dívka se tak do školy dostala nejen ve velkém procesí, ale také za doprovodu majáčků. Anna byla z celé situace nejprve v šoku, jakmile vyhlédla z okna, nevěřícně běžela tuto informaci sdělit nejen svojí mamince, ale i babičce, která s nimi po smrti otce žila v jedné domácnosti.

Rodina i okolí se malé dívce snažili vynahradit nenahraditelné

Maminka malé Anny o celé situaci věděla předem a to hlavně proto, že její švagr byl také kolegou jejího manžela. Byl jedním z těch, který s nápadem přišel a tak požádal svou švagrovou o svolení. Maminku i s dcerou k budově školy dovezl hlídkový vůz, který patřil poručíkovi Davidovi Durhamovi. Nejen pro malou Annu, ale i pro její maminku byl tento zážitek velmi emotivní.

7letý chlapec se pomalu ztrácel pod vodní hladinou. Když se zdálo vše ztraceno, 2 mladíci zakročili

Na celém příběhu totiž dojemnosti dodává to, že to byl právě David, kdo vezl Annu a její maminku do nemocnice ve chvíli, kdy zde otec od rodiny umíral. Když všechny vozy dorazily na místo, policejní pracovníci se seřadili a vytvořili pro malou Annu uličku, kterou prošla do dveří. Celé toto dojemné gesto bylo zachyceno na kameru.

Zdroj: Megasvet

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]