Brouzdání ženy po internetu se proměnilo v nejhorší noční můru. O svém snoubenci zjistila krutou pravdu

Fotografie: Sgroey / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

V době sociálních sítí je běžné navazovat vztahy, ale také je testovat. Žena díky tomu odhalila něco, co o svém snoubenci nevěděla – a velmi ji to šokovalo.

V době digitální komunikace, sociálních sítí a online seznamek je možné navázat virtuální vztah, který může přerůst do opravdového přátelství, nebo také testovat stávající vztah. Komunikace přes internet a různé aplikace je mezi lidmi velmi rozšířená, ale ve vztazích na osobní rovině často vázne, a lidé si tak neříkají do očí, co by měli. Stejný pocit jistě měla i žena, která díky seznamce na internetu zjistila tajemství svého snoubence.

Odhalená fakta

Mladá žena z Austrálie zažila nečekané překvapení, když na online seznamce náhodou objevila profil svého snoubence. Svůj příběh zveřejnila na internetu a získal si pozornost již milionu lidí. Velvet Allen z Qeenslandu užívala aplikaci Bumble (seznamovací aplikace), když narazila na profil muže, jenž ji požádal o ruku. Informace, které na svém profilu měl, včetně podrobností z jiných sociálních sítí, ji šokovaly.

Velvet na profilu svého (zřejmě již bývalého) snoubence zjistila, že jí byl nevěrný, a dokonce má dítě, o kterém Velvet neměla tušení. Celá situace byla velmi šokující, proto se odhodlala podělit se o své pocity a nahrála je na internet. Podle portálu Wirtualna Polska Kobieta se její příběh stal žhavým tématem a video, na němž pláče kvůli zradě muže, kterého milovala, si na tiktoku získalo miliony zhlédnutí.

Dědeček odhalil vnučce tajemství, které skrýval celý život za skříní. Z toho pohledu se dívka jen těžko vzpamatovávala

Zajímavý detail

Video, které vidělo již tolik lidí, nemůže zůstat bez komentáře – a ne všechny na adresu Velvet byly pozitivní. Mnoho lidí zaujal zajímavý fakt. Když byla Velvet šťastná ve vztahu, proč sama měla profil na seznamce? Proč by šťastně zasnoubená žena hledala jiného muže na seznamce? Podle komentujících bylo takové chování od Velvet dosti pokrytecké. Po přečtení všech komentářů se ale rozhodla podat úplné vysvětlení.

@velvet.allen #cheater #ifoundyou ♬ The Hills x Creepin x The Color Violet – TikTok Remix – TommyMuzzic & ZeddMusique

Velvet tvrdila, že její přítomnost na Bumble byla za jediným účel, a to zkontrolovat svého snoubence, u kterého se nedávno objevilo zvláštní a znepokojující chování. Její vlastní profil byl zcela nevinný, bez fotografie a již v popisu vysvětlila, proč si zakládá profil na seznamce: „Tento profil jsem si vytvořila teprve včera, hledala jsem svého muže a nikomu nepsala.“ Velvet si v komentářích mohla přečíst i vřelá slova podpory a někteří zdůrazňovali, že v těžkých životních chvílích je potřeba hledat pravdu.

Zdroj: Webniusy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]