Manželčina nevěra byla odhalena při vyšetření u doktora. Bizarní situace vedla až k rozvodu

Fotografie: iStock

Ženu vždy při sexu bolelo břicho a po nějaké době se konečně rozhodla jít k lékaři. Když se dozvěděla příčinu bolesti, její manžel se s ní hned rozvedl.

Ženu vždy bolelo břicho, když spolu s manželem měli sex, a z toho důvodu už spolu dlouhou dobu nespali. Ona ale nechtěla navštívit lékaře, protože si myslela, že to není tolik akutní. Po nějaké době se ale bolest nedala vydržet a ona nakonec k lékaři opravdu šla. Ten ale zjistil něco, co jejího manžela donutilo k tomu se s ní rozvést. Co se vlastně stalo tak hrozného?

Pořad o doktorech

V Americe se vysílá pořad, v němž různé páry vypráví příběhy o svých sexuálních eskapádách, které se tak nějak nepovedly a vedly k tomu, že lidé potřebovali naléhavou péči. Doktor z pohotovostního oddělení zde vysvětluje, že do nemocnice jednoho dne přišla žena, jež si stěžovala na velkou bolest břicha a také na dost zvláštní výtok. Nevěděla, co to má znamenat.

Fotografie: Pexels

Její manžel řekl doktorovi, že spolu neměli sex už nejméně 3 týdny, a to právě od chvíle, kdy žena začala pociťovat velkou bolest. Ona nejdříve nevěděla, co se to děje, a tak začala svého manžela podezírat z nevěry. Myslela si, že ji nakazil nějakou pohlavní nemocí, ale doktor během několika okamžiků odhalil skutečnou pravdu. Uviděl totiž něco zvláštního v rohu jejího děložního čípku.

Manžel požádal o rozvod

To, co lékař uviděl, byl starý kondom. Pravděpodobnost, že žena ucítí, že tam nahoře něco zůstalo, je ve skutečnosti velmi nízká. Jenže to nejhorší teprve přišlo. Její manžel podstoupil před 5 lety vasektomii, kondom tedy nepoužíval. Tím pádem bylo jasné, že ho jeho žena zkrátka podvádí. Je ale zvláštní, že žena měla tu drzost, že nařkla svého manžela z nevěry, přitom ona sama byla nevěrná.

Někdy je až bizární, jakým způsobem se přijde na nevěru. Tento muž musel svoji ženu vlastně přesvědčovat o svojí nevině i přes to, že celou dobu byla nevěrná ona. Bohužel poslední dobou je nevěra něco, co si ve vztahu zažil snad každý, a je to smutné. Setkali jste se někdy s nevěrou vy?

Zdroj: The Sun

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*