Starší žena vyměnila manžela za mladého kolouška. Nový partner ji ovšem vyškolil takovým způsobem, že na to nikdy nezapomene

Fotografie: Unsplash

Žena podvedla na dovolené svého může s někým, do koho se údajně zamilovala. Nevěděla však, jaký osud ji brzy potká.

Při navazování vztahu člověk předem nikdy neví, co může očekávat. Nespokojenost v manželství dnes vede některé ženy k tomu, že podvádějí své partnery v naději, že najdou novou spřízněnou duši. Jedním takovým příkladem se stala pětačtyřicetiletá Joanna Girlingová, která se na dovolené zamilovala do 24letého Egypťana a rozhodla se opustit svého muže. Po krátkém štěstí ji však její nový přítel připravil o peníze a na závěr jí uštědřil tvrdou lekci.

Nejlepší sex v životě, který donutil ženu rozpustit manželství

Lidé mají tendenci si myslet, že muži jsou nevěrnější než ženy, ale opravdu tomu tak vždy není. Joanna Girlingová byla na cestách se svým manželem, když si všimla egyptského číšníka, který se na ni neustále díval. Jednoho večera, když večeřela v hotelu bez svého manžela, ji číšník oslovil a pozval ji, aby s ním druhý den navštívila město. „Povídali jsme si a já se díky němu poprvé po letech cítila sexy,“ prozradila žena. Další den, zatímco její manžel ležel u bazénu, se tak žena začala plížit z hotelu, aby mohla za číšníkem a užila si s ním pěkný den.

Fotografie: Pexels

Joanna, která byla tak nadšená z procházky, se chtěla ještě tu noc s číšníkem vyspat. Ten jí však vysvětlil, že v Egyptě musí být pár oddaný, aby si spolu mohli pronajmout pokoj a užít si. Jelikož však neměli čas, podařilo se jim vytvořit falešný oddací list, což jim umožnilo noc plnou rozkoše. „Byl to nejlepší sexuální partner, jakého jsem kdy měla,“ řekla žena, která podle všeho neměla sex již deset let. Po návratu do Velké Británie se proto Joanna rozhodla, že manželovi o nevěře řekne a opustí ho.

Fotografie: Freepik

Po chvíli štěstí přišla tvrdá rána

Číšník byl s Joannou stále v kontaktu a po nějaké době ji požádal, aby mu poslala peníze na zaplacení účtů a jídla. Žena mu bez váhání poslala 460 eur, a dokonce mu později do Egypta přivezla také nové džíny, košile a boty, které si přál. Kromě toho ji po příjezdu informoval, že je v jeho zemi muž zodpovědný za hospodaření s penězi manželů, a vzal si od ní její rozpočet, který si s sebou přivezla (1 280 eur). Po několika dnech strávených v Egyptě, kdy si hrdličky spolu užívaly slunce a divoký sex, se však číšník začal vytrácet a předstíral, že chodí za rodinou.

Fotografie: Freepik

Žena se tak z podezření zeptala číšníkových sousedů, jestli náhodou neví, kam stále mizí. Ti jí oznámili, že muž plánuje zásnubní večírek s jinou ženou. Poté, co se ho na to Joanna zeptala, celou situaci popřel a požádala ji, aby se vrátila domů, a ušetřila tak své peníze.

Když se vrátila do Británie, její milenec ukázal svou pravou tvář. Napsal jí, že je tlustá a ošklivá a řekl, že s ní žít nehodlá. Zničená žena nechápala, co ho tedy vedlo k tomu, aby jí celou dobu lhal. Ten se však jen omluvil za peníze, které jí vzal, a dodal: „Je to proto, že jsem chudý.“

Zdroj: UberAlles

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]