Chtěla svého manžela přistihnout při nevěře: Záznam z nastražené kamery by nejraději vymazala z paměti

Fotografie: Depositphotos

Žena měla dlouho podezření, že jí manžel podvádí s milenkou. Rozhodla se proto nainstalovat skrytou kameru. Když si později záznamy prohlédla, ztuhla. Bylo neuvěřitelné, co její manžel dělal.

Manželka měla dlouho podezření, že ji manžel podvádí. Jejich vztah ochladl a syn se zmínil o jiné ženě, která je doma navštěvovala. Manželka chtěla získat nezvratný důkaz, a tak se rozhodla, že nainstaluje kamery, které jejího manžela zachytí při činu. Když se jednoho dne podívala na záznam, nemohla uvěřit svým očím. Ukázalo se, že tou ženou byl její manžel.

Manželovo šokující tajemství

Turecká novinářka Arzu Demirel Birinci, která pracuje pro tureckou televizní stanici TRF měla již dlouhá léta jisté podezření, že ji manžel podvádí. Vše začalo, když se vrátil ze služební cesty z Nizozemska. Rok od roku o tom pochybovala víc a víc, až se nakonec rozhodla, že musí zjistit pravdu.

Žena často našla po návratu své oblečení na úplně jiném místě, než ho zanechala. Ochlazení manželských vztahů a odtažitost vůči ní i dítěti navíc jasně naznačovaly, že její podezření bylo správné. Její syn jí také prozradil, že se v jejich bytě v době její nepřítomnosti objevila jiná žena. To byly dostatečné indicie. Novinářka se tomu rozhodla učinit přítrž, ale předtím chtěla získat nezvratné důkazy o manželově nevěře. Za tímto účelem manželka nainstalovala skrytou kameru.

Po několika dnech se rozhodla zkontrolovat, zda zařízení nezaznamenalo něco podezřelého. Byla připravená vidět svého manžela v posteli s jinou ženou. To, co viděla, však zcela předčilo její očekávání. Bylo to něco, co vůbec nemohla očekávat.

Fotografie: Freepik

Pravda se ukázala být zcela jiná

Takový zvrat událostí by asi čekal málokdo. Ukázalo se, že „jiná žena“, která navštěvuje jejich byt v době novinářčiny nepřítomnosti, je sám moderátorčin manžel. Manželka se rozhodla co nejdříve podat rozvodové papíry. Rozhodně už s ním nechtěla mít nic společného. Přesto se rozhodla zveřejnit pouze kompromitující nahrávky.

Nakonec dospěla k závěru, že jeho chování má škodlivý vliv na jejich několikaleté dítě. Proto se rozhodla vztah ukončit. Nebýt skryté kamery a záznamu, žena by pravděpodobně žila v hlubokém bezvědomí až dosud. Manžel také neskrýval výčitky vůči své ženě. Muž ji zase obvinil, že bez jeho vědomí a souhlasu nezákonně zveřejnila intimní fotografie, a tím porušila jeho soukromí. Čekali byste takový konec? Musíte uznat, že celý příběh připomíná filmový scénář.

Zdroj: Webniusy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*