Žena prožívá milostné dobrodružství s podřízeným svého manžela a neví, jak si poradit

Fotografie: Freepik

Britský deník The Sun pravidelně uvádí rubriku, v které radí odbornice na vztahy široké veřejnosti. Nedávno se zde objevil dotaz ženy, která udržuje mimomanželský poměr s přítelem a podřízeným svého partnera a manžela celých šest let! Neví kudy dál.

Nevěra, která může všechno zničit

Hlavní aktérkou příběhu je osmadvacetiletá Angličanka, která již šest let udržuje mimomanželský poměr s podřízeným svého manžela, kterému je 32 let. Ten je současně i jeho přítel. Muž o nevěře své manželky netuší. Existuje řešení? Žena uvádí, že se svým partnerem má vcelku romantický a láskyplný vztah, jenže jí chybí sex. Ten je již po léta v jejich soužití téměř na bodu mrazu. A tak se nechala okouzlit jiným. Avšak nevěra může všechno zbortit.

Fotografie: Freepik

Přátelství přerostlo v sexuální poměr

A jak to vlastně všechno začalo? Manžel hlavní aktérky vlastní zahradnictví, v kterém po čase zaměstnal i svého dvaatřicetiletého kamaráda. S ním jeho manželka vycházela dobře. Ovšem jejich vztah přerostl v něco víc v době, kdy se majitel firmy vážně zranil a musela ho ve vedení zastoupit jeho žena.

Mezi oběma mladými lidmi panovalo silné sexuální napětí. Tomu nakonec podlehli a vyspali se spolu. Tím se odstartovala dlouholetá nevěra. Britka se ovšem mezitím do milence zamilovala a neví kudy kam. Manžela totiž nechce ranit, protože ho má stále ráda.

Jak Angličance poradí odbornice?

Dotaz mladé Britky je vlastně prostý a zcela logický. Poradkyně na vztahy Deidry Sandersové se ptá: „Nechci ztratit ani jednoho z mužů, ale nevím, co mám dělat. Zřejmě jsem se zamilovala také do milence, jenže on mé city neopětuje. Stále je to pro něj pouze sexuální dobrodružství. Mám říct manželovi pravdu a ztratit ho tak navždycky?“

Odbornice má pro ženu jasnou odpověď: „Jestliže jste zjistila, že váš milenec neopětuje vaše city, ukončete milostný poměr a zůstaňte se svým milujícím manželem. Pokud tak neučiníte, můžete trpět i vy, nejen váš manžel.“ Otázkou pak zůstává, jak se nakonec Angličanka rozhodne.

Fotografie: Freepik

Co může vést ženy k nevěře?

A na závěr si řekněme, co vlastně může vést ženy k nevěrnému chování:

  • Potřebují zaplnit emoční prázdnotu.
  • Potřebují do svého života vnést opět vzrušení.
  • Nemají dostatek sexu v manželství.
  • Mají nízkou sebeúctu.
  • Cítí se osamělé.
  • Již ke svému manželovi či partnerovi necítí to, co dřív.
  • Procházejí krizí středního věku, v které razí heslo: „Co neudělám hned, už nestihnu.“
  • Trpí depresí, úzkostí či jinými psychickými problémy.
  • Mají pocit, že přišli k příležitosti, kterou si nemohou nechat ujít.

Pokud se žena dostane do začarovaného kruhu lží spojených s nevěrou, nemůže to dobře skončit. Po čase se mohou objevit hádky v partnerství, odcizení a skončit to může i rozvodem či rozchodem. Jak tomu všemu předejít? Důležité je o problémech nahlas mluvit a pokusit se je řešit, než je začněte „přebíjet“ v náruči někoho jiného.

Zdroj: UberAlles

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]