Aneta zjistila, že ji manžel podvádí. O chvíli později mu poslala SMS s fotkou, která ho srazila na kolena

Fotografie: Depositphotos

Když byl manžel na služební cestě, partnerka Aneta zjistila, že ji dlouhodobě podvádí s jinou ženou. Nehodlala plakat do polštáře, raději vymyslela dokonalou pomstu, aby jej přiměla litovat.

Jakmile manželka přišla na mužovu nevěru, odmítla to nechat jen tak být. Přestože hodně trpěla a ze vteřiny na vteřinu se jí zhroutil svět, nehodlala ležet v posteli a plakat. Nyní naopak zatoužila po pomstě. Chtěla, aby její partner litoval svých činů. Měla tedy plán – poslala muži zprávu s přiloženou fotografií, která jej srazila na kolena.

Zradil ji a ona se rozhodla pomstít

Podvedená manželka všechny překvapila svou vynalézavostí, když sdílela svůj příběh na sociálních sítích. Rychle si získala srdce všech uživatelů internetu, k nimž se její příspěvek dostal. Podělila se se světem o obsah textové zprávy, kterou poslala svému nevěrnému manželovi.

„Drahý manželi, než se vrátíš ze služební cesty, musím ti něco říct. Byla bych raději, kdybys to věděl před příjezdem domů. Když jsem vjela na příjezdovou cestu, měla jsem malou nehodu,” začala se svěřovat žena. „Brána je trochu ohnutá, ale určitě to není nic neopravitelného. Naštěstí má mé auto jen několik málo škrábanců, zastavilo se totiž o to tvé,” dodala.

Uživatelé internetu ženě fandili

Později řekla svému muži, že při návratu z obchodu si prostě spletla pedály, a tak místo brzdy sešlápla plyn. Toto vozidlo bylo jeho největším snem. Snažil se na něho našetřit velmi dlouho. Zpráva ještě pokračovala. „Vím, že jsi o tomto autě snil několik let a vynaložil jsi na jeho koupi všechny úspory, ale určitě se z této ztráty vzpamatuješ,” pokračovala žena.

„PS: Přikládám fotografii. PS 2: Tvoje přítelkyně dnes volala a ptala se na tebe,” uzavírá manželka SMS těmito slovy. Nakonec dodala, že jí jistě tento malý incident odpustí a rychle ho vymaže z paměti. Uživatelé internetu ženě projevili podporu a chválili ji za skvělou pomstu. „Musím přiznat, že to zahrála skvěle, její manžel svého rozhodnutí určitě litoval,” zněl jeden z komentářů.

Zdroj: Natopie

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*