Ženich před svatbou odhalil nejtemnější tajemství o své nevěstě. Z jeho reakce všem spadla brada

Fotografie: Depositphotos

Ne každý by se zachoval stejně jako tento ženich. Jeho počínání mu však nikdo nemůže vyčítat. Většina lidí si myslí, že nevěrná nevěsta si to zasloužila.

Svatba patří k těm nejšťastnějším dnům v životě. Neplatí to však ve všech případech. Podívejte se na tuto ženichovu pomstu, na niž upozornil web Filantropikum. Krátce před svatbou totiž zjistil, že jej jeho nastávající podvádí s jeho dobrým přítelem. Jestli si myslíte, že v tu chvíli svatbu zrušil, tak se mýlíte. Podívejte se, jak dal kalich hořkosti nevěstě vypít až do dna.

Ženich překvapivě řekl nevěstě své ano

Ženich se před svatbou se svojí vyvolenou dozvěděl, že jej ve skutečnosti podvádí, a to dokonce s mužem, jenž mu měl jít na svatbě za svědka. Možná byste čekali, že svatbu, která se měla brzy konat, zruší. On se však i nadále choval, jako by se nic nestalo, a svůj trumf vytáhl až při svatební hostině. A rodina nevěsty se nestačila divit.

Příběh svatební pomsty odvyprávěly na TikToku moderátorky pořadu o svatbách Georgie a Beth. Ženich si svoji nevěrnou nastávající skutečně vzal. Obřad tak proběhl beze stínu podezření. Co ve skutečnosti zamýšlel, to všichni poznali při následné svatební hostině. Ještě před přípitkem totiž nechal všem svatebčanům rozdat obálky a poprosil je, aby je otevřeli.

Pohádková svatba nabrala po 90 minutách tragický spád. Svatebčané tuto zprávu dodnes nerozdýchali

Šok nastal až na svatební hostině

Všichni čekali nějaké báječné překvapení, ale byl to šok. V obálce byly fotografie, které dokazovaly poměr mezi jeho ženou a svědkem. Ženich se rozhlédl po tvářích přítomných hostů a za doprovodu své rodiny hostinu opustil. Rodina ženicha o jeho úmyslech věděla, ta nevěstina však ne. A byli to oni, kdo celou svatbu financovali. Za sladkou pomstu se ženich dočkal v komentářích pochvalných slov.

@the.unfiltered.bride Karma is a b*tch #bridepodcast #theunfilteredbride #weddingtok #toptipswedding #wifey #celebranttips #bridechat #podcastclips #weddingadvice #weddingsoftiktok #bridesmaids #bridaldilemmas ♬ original sound – the.unfiltered.bride

„Karma je fantastická věc, abych byl upřímný, zvláště v situaci, jako je tato, bych udělal totéž,“ napsal jeden z komentujících. „Vůbec mu to nevyčítám. Udělal bych to samé!“ podpořil jeho rozhodnutí další posluchač. Můžeme si jen představovat, jak se asi cítila samotná nevěsta, která měla před vlastní rodinou z ostudy kabát. Na SvětěKreativity jsme psali také o jiné svatbě, jež neskončila podle představ. Ze svatební noční můry viní dodavatele jídla na hostinu.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*