Její sen o pohádkovém manželství se rozplynul v den svatby. Po letech smutku však zjistila ohavnou pravdu

Fotografie: Depositphotos

Této mladé ženě osud pravdu nepřeje. Růžová budoucnost zmizela, když její milovaný nečekaně zemřel. O pár let později ji čekal ještě větší šok.

V roce 2018 se hluboce zamilovala a o dva roky později nastal den D. Jak však uvedl web Twice, jejich svatební den se změnil v tragédii poté, co Kaitlin v den obřadu obdržela zprávu, že její snoubenec utrpěl infarkt a zemřel. Zůstala v naprostém šoku a truchlila ještě několik let. Pak však zjistila krutou pravdu. Nic nebylo takové, jak se zdálo.

Její první přítel zemřel po nehodě v bazénu

Kaitlin Palmieri se deníku TheGuardian svěřila se svým neobvykle smutným a tragickým příběhem. Už v roce 2015 se musela vyrovnat se ztrátou svého milovaného partnera Mika, který zahynul při nehodě v bazénu na oslavě jejích 30. narozenin. Trvalo jí několik let, než se se ztrátou vyrovnala a mohla se pohnout dále. Když v roce 2018 potkala na seznamce Erica, zdálo se, že osud pro ni má ještě připravené nějaké štěstí.

„Eric byl úžasný. Způsob, jakým poslouchal, mě přivedl k pocitu bezpečí,“ vzpomínala, jak byl Eric empatický, když se mu svěřila se svojí ztrátou. O pár měsíců později už se k sobě nastěhovali a na rok 2020 si naplánovali svatbu. Večer před dnem D strávili společnou večeří, Eric ji políbil na dobrou noc a ona věděla, že se druhý den stane jeho ženou.

Svatbu jako z pohádky narušilo hořké překvapení. Jedna věta ženicha srazila všechny přítomné do kolen

Ani na podruhé jí osud nepřál

Vše ale bylo jinak. Toho rána jí zazvonil telefon a její matka jí řekla, že Eric během noci zemřel. Ve 33 letech dostal infarkt kvůli nezjištěné srdeční vadě. Kaitlin tak místo líbánek vypravovala další pohřeb. Stále schovávala svatební šaty a prstýnek si z úcty k Ericovi často nasazovala. Truchlila pro něj roky, pak však přišla další rána. Zjistila, že Eric nebyl takový, za jakého jej měla.

žena se dívá z okna
Fotografie: Freepik

Ukázalo se totiž, že v době, kdy spolu chodili, si Eric na seznamce našel další ženu, s níž udržoval vztah až do jejich svatby. Bylo to, jako bych byla uvězněná ve filmu, který měl ohavný děj. Vztah, o němž jsem si myslela, že jsem měla, muž, po kterém jsem truchlila – celá ta věc byla lež,“ líčí Kaitlin zradu, s níž se nyní musí vyrovnat. Toto zjištění ji uvrhlo do depresí a úzkostí.

Dodnes navštěvuje terapeuta a snaží se pracovat na přijetí toho, že nikdy nebude vědět, co k ní Eric cítil. Eric je teď pro ni jako cizí člověk a uvnitř ní je vztek a hořkost. Vztek z tolika promarněných let věnovaných muži, který ji nejspíš nemiloval a rozhodně za to nestál. Na SvětěKreativity se můžete podívat na jiný příběh nejsmutnější svatby na světě. Nevěsta věděla, že ženich druhý den zemře.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*