Princ Harry si vzal Meghan za ženu, co nejrychleji to šlo, z jednoho důvodu. Vévodův záměr spatřil světlo světa

Fotografie: Depositphotos

V nové knize o britské královské rodině bylo napsáno, že princi Harrymu bylo doporučeno, aby do vztahu s Meghan šel pomalu. Ale on však na žádná doporučení nedbal.

Princ Harry se s Meghan seznámil v roce 2016 a byla to láska na první pohled. Na jednom z jejich prvních rande Harry odvezl Meghan na dovolenou do Botswany. Brzy nato ji představil členům královské rodiny, včetně prince Charlese a královny. Samozřejmě také staršímu bratrovi prince Harryho – Williamovi. Ten z velké lásky svého bratra byl ale značně nervózní. Proč?

Fotografie: Depositphotos

Chtěl si ji vzít co nejrychleji

Spisovatelka Tina Brown tvrdí, že Williamův přítel jí řekl, že si myslel, že Meghan potřebuje více času na vybudování nového života ve Spojeném království. Také se měla pořádně zamyslet nad tím, jestli se může přátelit stále se stejnými lidmi. Aby náhodou nevyzradila něco, co bylo tajné. Pro Williamovu manželku Kate totiž bylo dost těžké, vstoupit do této rodiny. A tlak na Meghan byl ještě větší.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Meghan Markle 🔵 (@meghanmarkle_official)

A i přes to, že to Harrymu všichni říkali, on si stál za svým a věděl, že si musí Meghan co nejrychleji vzít. Protože jakmile si ji vezme, bude mít policejní ochranu, kterou podle něj hodně potřebovala. Harry a Meghan se nakonec vzali v květnu 2018 v kapli svatého Jiří ve Windsoru a necelé dva roky působili jako členové královské rodiny. Poté se ale rozhodli, že tuto firmu opustí a odstěhovali se do Kalifornie.

Nikdo neví, jestli se ještě vrátí

Zdá se ale, že bezpečnost je stále problémem, který prince Harryho velmi znepokojuje. V současné době se Harry dohaduje s britskou vládou kvůli rozhodnutí ministerstva vnitra odebrat mu jistotu financovanou daňovými poplatníky. Kvůli tomu tvrdí, že se on ani jeho rodina nemohou vrátit do jeho rodného domova, protože to pro ně není bezpečné.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Meghan Markle 🔵 (@meghanmarkle_official)

To vlastně znamená, že není vůbec jasné, jestli se Harry, Meghan a jejich děti vrátí do Velké Británie na červnové oslavy královnina platinového jubilea. Dokonce už se ho na to zeptal americký novinář Hoda Kotb, ale Harry mu řekl, že ještě nic není jisté, protože musí vyřešit ještě velkou spoustu věcí. Nicméně blízký zdroj uvedl, že se Harry rozhodně chce zúčastnit.

Zdroj: Mirror