Zdánlivě dokonalá svatba předčila všechna očekávání. Ženich s bolestivou nemocí dojal nevěstu

svatba
Fotografie: Freepik

Tvrdě dřel, aby splnil předsevzetí, které sám sobě dal. Nemoc ho upoutala na invalidní vozík. V den D však chtěl svoji nastávající překvapit.

Mladý muž skončil na vozíku poté, co u něj lékaři diagnostikovali velmi vážnou formu reflexní dystrofie a museli mu amputovat nohu. Bolestivé onemocnění jej často posílalo do nemocnice. Pak se však na něj usmálo štěstí a on potkal ženu svého života. Pevně se rozhodl, že ji v jejich svatební den překvapí. A povedlo se. Nevěsta nemohla přestat plakat, když viděla, co dokázal.

Trpí velmi bolestivým onemocněním

Kevin Taylor nemá zrovna lehký osud. V mládí si totiž zlomil nohu. Zatímco u většiny lidí se zlomenina dobře zhojí, u Kevina se následně přišlo na to, že trpí nervovou reflexní dystrofií. Ačkoliv se lékaři snažili jak mohli, nakonec se rozhodli, že Kevinovi musí nohu amputovat. Od té doby byl Kevin upoután na invalidní vozík a ani nošení protézy pro něj nebylo trvalým řešením.

Po několika letech se na něj však usmálo štěstí a on našel ženu svého života. Pochvaloval si na ní, že se na něj nedívá jako na postiženého muže na vozíku. „Vůbec mě to nezajímalo, protože jde o člověka uvnitř, ne fyzicky. Jeho srdce vynahrazuje všechny končetiny, které mu chybí,“ citoval deník Newsner jeho partnerku Kim.

Její sen o pohádkovém manželství se rozplynul v den svatby. Po letech smutku však zjistila ohavnou pravdu

Nevěsta nedokázala zadržet slzy

Když ji požádal o ruku, rozhodl se, že ji na jejich svatbě opravdu překvapí. „Neobyčejné je to, že si Kevin nikdy nestěžuje na svůj osud,“ řekl podle deníku Webniusy blízký kamarád. Před svatbou se tedy Kevin rozhodl podstoupit řadu pro něj bolestivých fyzioterapií a potají sám cvičil, aby z invalidního vozíku dokázal vstát.

O překvapení, které chystá, vědělo jen pár lidí a před nevěstou bylo vše pečlivě utajeno. Jaké bylo její překvapení, když ji její otec vedl uličkou a kněz vyzval přítomné, aby povstali. I Kevin, jenž na ni čekal u oltáře, se ze svého vozíku zvedl. Na nevěstě jde v pořízeném videu vidět, v jakém je šoku, a toto překvapení jí vžene okamžitě slzy do očí.

Pár se poté objímá před zraky přítomných a ani jedno oko nezůstane suché. Každý si uvědomuje, jak náročné a bolestivé bylo pro Kevina splnit úkol, který si předsevzal… stát ve svatební den po boku své milované ženy. Na SvětěKreativity jsme psali o podobné pohádkové svatbě. Tentokrát překvapila ženicha nevěsta na invalidním vozíku, která tvrdě dřela, aby mohla kráčet svatební uličkou.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*