Toto rozhodnutí prince Williama bude mít negativní dopad na celou královskou rodinu

Fotografie: Depositphotos

Již brzy se bude v katedrále v Chesteru konat velkolepá svatba. Žení se blízký přítel Williama a Harryho a králův kmotřenec. Na svatbě však bude nakonec jen sám William.

Pošramocené vztahy v královské rodině i vážné onemocnění princezny Kate ovlivní i nadcházející svatbu roku. Blízky přítel královské rodiny, vévoda z Westminsteru Hugh Grosvenor, se bude muset na svatbě obejít bez podpory většiny členů královské rodiny. Jak uvádí TN, král s královnou zřejmě nedorazí kvůli situaci, jež se stala před deseti lety na svatbě Hughovy sestry.

Král s královnou nezapomněli na trapnou situaci z roku 2014

Princ William bude nakonec hrát hlavní roli na svatbě roku, která se bude konat už za tři týdny. Hugh Grosvenor, vévoda z Westminsteru a zároveň kmotřenec krále Karla III., si bude brát v katedrále v Chasteru Olivii Hensonovou. Velkolepé svatby se má účastnit 400 hostů. Král s královnou však mezi nimi podle všeho nebudou. Důvodem mají být stále napjaté vztahy panující už od roku 2004, kdy se vdávala sestra Hugha Grosvenora.

V té době ještě Charles s Camillou nebyli oficiálním párem a podle protokolu měla být Camilla usazena daleko od ještě tehdejšího prince Charlese. Oba tak účast na svatbě odmítli. Své zasnoubení oznámili o tři měsíce později. „Jejich Veličenstva nezapomněla, co se stalo na svatbě Hughovy sestry. Stále existuje velké napětí,“ citoval DailyMail zdroj blízký paláci.

Král Karel III. konečně veřejnosti prozradil podrobnosti ohledně své léčby. Podle odborníků je to znamení

Na svatbě tak nejspíš bude jen William a malý George

Ani princ Harry s manželkou Meghan se svatby svého přítele nezúčastní, přestože Hugh Grosvenor je kmotrem jejich pětiletého syna Archieho. Jedny zprávy hovoří o tom, že Harry s Meghan na svatbu nebyli pozváni, jiné uvádí, že pozvání odmítl sám Harry. Faktem je, že přítomnost Sussexů by mohla na svatbě vyvolat zbytečné napětí.

svatba na zámku
Fotografie: Freepik

Podle všeho se tak z královské rodiny zúčastní jen princ William s nejstarším synem Georgem, který je rovněž kmotřencem ženicha. Nikdo neočekává, že by se na svatbu dostavila princezna Kate, která v současnosti podstupuje preventivní chemoterapii kvůli rakovině, jež u ní byla potvrzena v únoru. Na SvětěKreativity jsme rovněž informovali o nedávné návštěvě prince Harryho v Británii. Ani tentokrát se neviděl se svým bratrem Williamem a čas si na něj neudělal ani jeho otec král Karel III.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*