Král Karel III. konečně veřejnosti prozradil podrobnosti ohledně své léčby. Podle odborníků je to znamení

Fotografie: Depositphotos

Král navštívil společně s princem Williamem armádní středisko v Middle Wallop. Při rozhovoru s veterány prozradil, jaké komplikace mu přináší léčba rakoviny.

S rakovinou se král Karel III. léčí už od února. Koncem dubna se vrátil ke svým povinnostem a na veřejnosti je, k radosti všech, vídán stále častěji. Teď podle TN zavítal také do armádního leteckého střediska, kde svému synovi předal funkci vrchního plukovníka a také si popovídal s veterány. Prozradil, s čím se musí při léčbě rakoviny potýkat.

William převzal roli vrchního plukovníka

Král Karel III. má za sebou návštěvu leteckého střediska v Middle Wallop v hrabství Hampshire. Sem přiletěl společně se svým synem, princem Williamem, aby mu tu předal roli vrchního plukovníka armádního leteckého sboru. Sám byl v této funkci 32 let. Jak uvedl DailyMail, William bude reprezentovat armádní výsadkové křídlo, včetně bývalé jednotky svého bratra – 662. perutě.

Poté se Jeho Veličenstvo setkalo i s personálem a veterány ve zdejším Armádním leteckém muzeu. Mimo jiné tu prozradil, co jej trápí při léčbě rakoviny. Veterán Aaron Mapplebeck se králi svěřil, že loni, když se léčil s rakovinou varlat, tak přišel o chuť. Král přitakal a potvrdil mu, že jemu se stalo přesně to samé.

Princ William se konečně rozhodl veřejnosti sdělit detaily ohledně zdravotního stavu Kate

Kvůli programu se nemohl setkat s princem Harrym

Fotografie z návštěvy však ukazují krále v dobré kondici, a ačkoliv Buckinghamský palác nezveřejňuje podrobnosti k jeho léčbě, zdá se, že vše je na dobré cestě. Král se mohl koncem dubna opět vrátit ke svým povinnostem a objevuje se teď na veřejnosti mnohem častěji. Jeho program je dokonce tak nabitý, že se nesetkal ani s princem Harrym, který po dlouhé době opět přiletěl na tři dny do Londýna, na oslavu 10. výročí Invictus Games.

Princ Harry slouží jako zakládající patron této celosvětové sportovní soutěže pro zraněné veterány. Založil ji poté, co pracoval přímo se zraněnými vojáky během svého působení v armádě. Ačkoliv dříve byla tato akce podporována členy královské rodiny, letos byl Harry na všech ceremoniích sám. Svého otce viděl jen krátce v únoru a nyní prohlásil, že doufá, že se s ním zase brzy uvidí. Vztah s jeho bratrem už však zdaleka tak růžový není.

Neviděli se už řadu měsíců a napětí mezi nimi stále nepolevuje. Nic na tom nezměnil ani fakt, že jeho švagrová, princezna Kate, se rovněž léčí s rakovinou. Princ Harry a Meghan však popřáli Kate brzké uzdravení alespoň v písemném prohlášení. Na SvětěKreativity jsme rovněž informovali o novinkách ve zdravotním stavu princezny z Wallesu. Princ William potvrdil, že si princezna Kate v léčbě vede dobře.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*