Princ William se konečně rozhodl veřejnosti sdělit detaily ohledně zdravotního stavu Kate

Fotografie: Depositphotos

Zatímco nejoblíbenější členka královské rodiny se kvůli léčbě rakoviny stáhla do ústraní, její manžel se i nadále věnuje královským povinnostem. Potvrdil, že Kate se vede dobře.

Všichni upínají své modlitby k princezně Kate, která se léčí s rakovinou, a doufají, že se brzy zotaví. I královští experti projevují v tomto smyslu mírný optimismus. Jak uvádí TheSun, z vyjádření prince z Walesu během návštěvy souostroví Scilly můžeme usuzovat, že Kate i dětem se vede dobře. Princova zvyšující se veřejná aktivita pak rovněž naznačuje, že Kate se cítí mnohem lépe a princ už tak po jejím boku nemusí být neustále.

Na veřejnosti se objevuje stále častěji

Princ William se po zjištění Katiny diagnózy rozhodl svoji nemocnou manželku podpořit v léčbě a omezil tak svá veřejná vystupování, aby jí i dětem mohl být stále nablízku. Nyní se však na veřejnosti objevuje stále častěji a královští experti míní, že je to velmi dobré znamení. Naznačuje tak, že léčba Kate postupuje dobře a že věří, že se princezna zcela zotaví.

Optimismus v tomto smyslu tak znovu vyjádřil i při poslední oficiální návštěvě souostroví u cornwallského pobřeží Scilly Isles. Je to místo, kde s bratrem každoročně trávili část prázdnin a jezdí sem i se svými dětmi. Tentokrát však zůstaly doma a princ William poznamenal, že mu tuto cestu na oblíbené místo velmi závidí. Ale uvedl, že v průběhu prázdnin by je sem chtěl opět vzít.

Královská rodina nedokázala zatajit další znepokojivou novinku. Jde o situaci Harryho a Meghan

Doufá, že se sem v létě vrátí i s celou rodinou

Nejprve se princ prošel po přístavu St. Mary, kde si popovídal s místními a nakoupil si i několik zdejších specialit. Poté se vydal do komunitní nemocnice St. Mary, kde se setkal se zaměstnanci i pacienty. „Ptala jsem se, jak se má princezna Kate a jak se mají děti, řekl, že doufá, že si tu přes léto užijí nějaký čas a moc by si přál, aby se to mohlo stát,“ řekla pro Daily Mail Tracy Smithová, správkyně zdejší nemocnice.

Poté měl princ William tu čest vykopat pár lopat hlíny v místě, kde je plánovaná přístavba nemocnice. Princ William také řekl, že z ostrovů zase spěchá domů za svými dětmi, protože řekl, že by ho „zabily“, kdyby se domů vrátil později. Williamova aktivita na veřejnosti tak vlévá všem do žil optimismus. Zdá se, že princeznino uzdravení je na dobré cestě. Na SvětěKreativity jsme psali, že i král Karel III se vrací do práce, což bude mít podle odborníků dobrý terapeuticky účinek.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*