Video dětského sboru obletělo internet. Poslech jejich interpretace Bohemian Rhapsody od Queen způsobí husí kůži

Fotografie: Depositphotos

Když se spojí krásná píseň a dětský talent, vznikne úžasné vystoupení, které potěší posluchačské ucho. Tyto děti bravurně nacvičily známou píseň a sklidily zasloužené ovace.

V gruzínské verzi talentové soutěže se představil velký dětský sbor s úžasnou písní od skupiny Queen. Přípravu rozhodně nepodcenil a pod vedením sbormistra předvedl úžasný výkon. Jedna z porotkyň se neudržela a celou píseň zpívala s nimi. Pokud i vy milujete tuto píseň určitě se podívejte, jak zní, v podání 80 dětských hlasů.

Dětský sbor to rozbalil v Gruzie má talent

Talentová soutěž „Britain’s Got Talent“ se ve Velké Británii vysílá už přes 15 let. U jejího zrodu stál Simon Cowell, obávaný a přísný porotce. Tento formát pořadu, ve kterém představují svůj talent lidé z nejrůznějších oblastí, se stal nesmírně populární. A to tak, že jeho dceřiné verze se vysílají v téměř 70 zemích světa. U nás můžeme tuto populární soutěž sledovat pod názvem Česko Slovensko má talent a i zde se těší velké divácké přízni.

Kdo tyto pořady miluje, může na internetu shlédnout neuvěřitelné výkony talentovaných lidí z celého světa. I toto představení si na internetu získalo obrovské množství fanoušků a za poslední tři roky jej vidělo přes 10 milionů lidí. A není se co divit, píseň Bohemian Rhapsody je celosvětově známá a lidé ji milují. Slyšet ji v podání dětského sboru je zážitek, který se často nevidí.

Fotografie: Freepik

Publikum nadšeně jásá ještě dřív, než sbor dozpívá

Přitom je tato píseň pro sborový zpěv jako stvořená. Operní pasáže, kde se střídají vysoké hlasy s nízkými, přímo volají po sborovém předvedení. Gruzínský dětský sbor Cappella nastoupil na pódium v bílých kostýmech a v pěti řadách stojí téměř 80 dětí, kluků i holek. Kromě vynikajícího pěveckého výkonu však děti vystoupení obohatí i o pohybové prvky.

V rytmu písně tak zvedají ruce, pohupují se nebo otáčí hlavy, tak, aby ještě více umocnili dojem z této písně. O absolutní soulad a tempo se pak stará sbormistr, který děti vede, aby se v písni neztratily. Publikum jásá a tleská ještě dříve, než dozní poslední tóny písně. Jak se dětský sbor vypořádal s touto krásnou, ale nelehkou písní se můžete podívat ve videu.

Zdroj: Scroll

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*