54letá žena po návštěvě kadeřníka nevěřila svým očím. Díky dechberoucí proměně omládla nejméně o 20 let

Fotografie: Alexisrael / Creative Commons / Attribution-Share Alike 3.0

Nechte se inspirovat touto neuvěřitelnou proměnou. Šikovný stylista proměnil tuto padesátnici k nepoznání. Vypadá o 20 let mladší.

U některých lidí jsou proměny vzhledu opravdu výrazné. Tentokrát známého stylistu navštívila 54letá učitelka, která se rozhodla, že nutně potřebuje něco udělat s vlasy. A nemohla si vybrat nikoho lepšího než Christophera Hopkinse, který je na styling stárnoucích žen specialistou. Má za sebou bezpočet spokojených klientek a i v tomto případě se mu jeho dílo povedlo na jedničku.

Chtěla praktický krátký účes

Rhonda přijela za Christopherem z americké Oklahomy. Vážila dlouhou cestu, protože věděla, že to bude stát za to. Učitelka v mateřské školce se svěřila, že děti mají rády, když má dlouhé vlasy, proto si je kvůli nim vždy nechávala narůst. Poslední dobou však byla přesvědčená, že vlasy musí zkrátit. Jednak proto, že jsou příliš řídké a slabé a stejně je musí neustále nosit v culíku, což jí nevyhovuje.

Dalším důvodem, proč vyhledala známého stylistu byl i fakt, že se její vzhled začal odlišovat od toho, jak se sama vnitřně cítí. Rhonda se totiž cítí na 34 let, stále je velmi aktivní a vitální. Nemilosrdné zrcadlo však prozrazuje její skutečný věk, tedy 54. Rozhodla se, že by ráda alespoň na chvíli viděla zase své mladší já. A to se rozhodně povedlo.

Bezdomovec už chtěl vše vzdát. Na poslední chvíli ho zastavil kadeřník a změnil mu život

Proměna ji neuvěřitelně omladila

Christopher splnil dokonale její představu. Z řídkého delšího mikáda ji vytvořil naprosto stylový účes. Sestříhané mikádo v délce těsně pod uši Rhondu neskutečně omladilo. Účes působí velmi bohatě a dá se upravit do několika variant. Zvolil k němu i řídkou ofinu, která šikovně skryje vrásky na čele a Rhonda je rázem šik dáma s rozverným rozcuchem.

Vhodně zvolený makeup udělal také své. Rhonda má nádherné oči, které se povedlo líčením krásně zdůraznit. Z její tváře také zmizela unavená pokožka a Rhonda v novém stylingu jen září. Také si pochvalovala spolupráci s Christopherem, který se o ni po celý den perfektně staral. „Už mi není 54. Je mi 34,“ směje se Rhonda, která je proměnou evidentně nadšená.

Podívejte se ve videu, jak se tato proměna povedla. A nechte se inspirovat. Možná už sami delší dobu zvažujete nový účes. Rhondin nápad se zkrácením vlasů se rozhodně vyplatil. Nejen, že účes je pro ni mnohem praktičtější, ale objem jejích vlasů se šikovným střihem zdvojnásobil. Děti ve školce nejspíš paní učitelku ani nepoznají.

Zdroj: Onlinenytt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]