Ve svých 64 letech prošla nevšední proměnou. Omládla téměř o 20 let, rodina ji na první pohled nepoznala

Fotografie: Depositphotos

Každý člověk by si měl zapamatovat, že v životě se vyplatí experimentovat. Pro proměnu vizáže se můžete rozhodnout v jakémkoliv věku a tato žena je toho důkazem.

Pro každou ženu i muže jsou v dnešní době dostupné různé kosmetické a jiné služby. Pokud si zajdete pravidelně ke kadeřnici, na kosmetiku nebo do jiných salonů, kde se o vás postarají, není na tom nic špatného. Je mnohem lepší o svůj vzhled dbát a udržovat se, než zapomenout na péči o sebe a poté se litovat.

Úprava vzhledu pod dohledem odborníka

Ti, kterým nestačí chodit pouze do kosmetických salonů, si mohou zajít i za odborníkem. V současné době jsou totiž moderní i estetické a chirurgické zákroky, které si lidé mohou zaplatit. Bohužel jsou tyto zákroky finančně náročné, a proto si je nemůže dovolit každý. Jestliže nejste se svým vzhledem spokojeni, měli byste se podívat na proměnu této ženy, která tak omládla o několik let.

Žena o sebe příliš nepečovala

Některé ženy mají v životě velice málo sebevědomí a s přibývajícím věkem jim neustále klesá. Některé dámy se totiž nedokáží smířit s tím, že na jejich obličeji se objevují vrásky, kůže začíná povolovat a vlasy šediví. V současné době se však s těmito fakty smiřovat nemusí, jelikož je mohou zamaskovat nebo odstranit.

Tato žena jménem Deb (64 let) bydlí v americké Minnesotě a přestal jí bavit její vzhled. Vzhledem k jejímu věku už byly na jejím vzhledu poznat jisté změny, které s sebou stáří přináší. Pod očima měla tmavé kruhy s váčky a její lícní kosti byly propadlé. O své vlasy se nejspíše také příliš nezajímala, jelikož měla mikádo, o nějž se příliš nestarala a vlasy si nebarvila.

Fotografie: Freepik

Deb se rozhodla pro změnu vzhledu

Jelikož chtěla Deb projít změnou a vypadat jinak, našla si muže jménem Christopher Hopkins a objednala se k němu na proměnu vizáže. Tento muž dává videa z proměn na internet a lidé jeho práci milují. Když byl Christopher s Deb hotov, omládla tato žena skoro o 20 let. Sama po proměně řekla, že i přesto, že jí bude brzy 65 let, tak se nyní cítí na 30. Jakmile bylo video s proměnou Deb umístěno na internet, nahromadily se pod ním komentáře, ve kterém lidé Deb i Christophera velice chválí.

Zdroj: Onlinenytt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]