60letá žena učinila odvážné rozhodnutí. Kadeřník ji ukázal fintu, díky které omládla o 20 let

Fotografie: Depositphotos

Ann je krásná žena, ale rozhodla se, že je čas na změnu. Po letech stejného účesu zatoužila po radikální proměně. Proto se rozhodla navštívit známého stylistu.

O 20 let mladší, přesně tak se cítila žena, která se rozhodla navštívit jednoho z předních světoznámých stylistů, Christophera Hopkinse, známého pod přezdívkou The Makeover Guy. Bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí v jejím životě. Už ji nebavil její vzhled, který byl několik let stejný. Byla připravena na radikální změnu.

Nastal čas pro změnu

Ann, 60letá žena z Kanady, se rozhodla vyrazit na dlouho cestu do Minneapolis za světoznámým stylistou Christopherem Hopkinsem. Neexistuje snad žádný fanoušek krásy a přeměn vzhledu, jenž by neznal jeho práci. Především díky jeho youtubovému kanálu MAKEOVERGUY, kde sdílí mnoho žen, které prošly neuvěřitelnými proměnami pod jeho rukama.

Ann se tedy měla na co těšit. Mohla si být jistá, že proměna dopadne senzačně a bude se cítit jako znovuzrozená. Tak to i bylo. Ann vypadala krásně ještě předtím, než se dostala do Christopherovy péče, chtěla však víc. Už několik let vypadala stejně a zatoužila po výrazné změně. Když se posadila do křesla, nechala Christopherovi zcela volnou ruku.

Sebevědomí 60leté ženy spadlo na bod mrazu. Stylista myslel, že nemá šanci. Výsledek je ohromující

Musela se rozloučit se svými dlouhými kadeřemi

Ann se musela rozloučit se svými dlouhými kadeřemi, z čehož by pravděpodobně většina žena byla více než nervózní a nesouhlasila by, ale Ann věděla, že všechno dopadne dobře. Věřila Christopherovi, jak uvádí server Newly. Jakmile se viděla v zrcadle, nemohla uvěřit svým očím. Měla pocit, jako kdyby se dívala do tváře filmové hvězdy.

Po zveřejnění videa s Anninou proměnou na sebe komentáře plné pochval nenechaly dlouho čekat. Annin účes chválilo mnoho uživatelů internetu, kteří ji přirovnávali ke slavným ženám Hollywoodu, jako je například Angie Dickinson nebo Shania Twain. The Makeover Guy moc dobře ví, co dělá. O mnoha jeho proměnách jsme se již zmiňovali na SvětěKreativity. Například jedna žena se po 44 letech manželství rozhodla, že je čas na změnu nejen životní, ale i vizuální.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]