Omlazení pod vedením odborníků. Důchodkyně se změnila k nepoznání

Po omlazení touží každá žena. Tato důchodkyně ukazuje, že když se svěříte do rukou profesionála, změníte se k nepoznání. Sama však nepociťovala potřebu se měnit. S přibývajícím věkem už v podstatě rezignovala na život a nechtěla dbát o svou krásu. Sice jí bylo 78 let, ale stále to byla žena. A ta by o sebe dbát měla bez ohledu na to, kolik jí je ve skutečnosti let.

Dcera to nevydržela

Dcera už to dále nevydržela a rozhodla se, že své mamince dohodne omlazení. Ta nejprve nesouhlasila, ale potom svolila. A nyní je ráda, že se nechala takzvaně ukecat. Prošla změnou, která z ní udělala někoho úplně jiného. I takto může vypadat výsledek, když se člověk svěří do rukou skutečných profesionálů.

Přímo do televize

Nutno říci, že se paní bránila i proto, že dané omlazení nemělo proběhnout v soukromí. Měla se stát hvězdou pořadu, který se právě na proměny zaměřuje. Když však viděla, kolika zajímavými proměnami prošly ženy, které zde byly před ní, bylo jí jasné, že do televize půjde. Najednou si uvědomila, že i ve svém úctyhodném věku je stále ženou a že by měla vypadat k světu.

Z důchodkyně šarmantní dámou

Je to až k neuvěření, co vše se pod vedením několika odborníků zvládlo. A přitom k tomu stačilo vlastně jenom málo. Nový účes, vhodné a decentní líčení a také oblečení, které ženě dokonale padne a odpovídá jejímu stylu.

Z usedlé důchodkyně je najednou žena, která je skutečnou dámou, které lidé tipují i o desítky let méně. Nutno dodat, že když poprvé předstoupila před dceru, ta jí vůbec nepoznala. Právě pro tuto radikální změnu vzhledu ji často nepoznávají ani její přátelé. A když na sebe upozorní, nemohou uvěřit svým očím a hned se ptají, kdo něco podobného dokázal.

A co z této proměny a z tohoto omlazení plyne? Že nezáleží na tom, kolik je ženě let. Každá může vypadat mladě a krásně. Stačí dát na rady profesionálů a následně je jenom dodržovat a starat se o sebe.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]