Šedivé vlasy mají styl. Vyzkoušet je může každá žena

Šedivé vlasy považuje řada žen za velký problém. Realita je však taková, že opak je pravdou. V dnešní době jsou IN a žena díky nim může dokonce vypadat mladší. Pokud plánujete změnit svůj vzhled, zkuste se zaměřit právě na tento odstín. Je velmi povedený a elegantní. A už dávno neplatí, že by musel být spojený nutně jenom se stářím. Naopak.

Proč šedou zakrývat?

Řada žen se za své šedé vlasy velmi stydí a tak pokud se objeví, tak se je snaží zakrývat další barvou. Přitom nejde o nic, za co by se žena měla stydět. Jsou takové, které z těchto vlasů udělaly velkou přednost a nyní jim to velmi sluší.

Z původní kaštanové

Původní kaštanová barva sice vypadala zajímavě, ale když se radikálně změnila na dominující šedivé vlasy, vypadala žena úplně jinak. Přidal se k tomu povedený styling který jenom potvrdil, že tento odstín je jasný hit. Takto, nebo klidně i ještě lépe můžete vypadat také.

Z původní měděné

Toto byla opravdu velká změna. Na začátku byl měděný odstín s výraznými šedými odrosty. A ty se použily jako výchozí barva pro nový odstín. Účes byl také trochu zkrácen, byl také načesán a výsledek je skutečně dokonalý. Najednou je její účes podstatně modernější, než tomu bylo dříve.

Z původní hnědé

I tato proměna jasně ukazuje, jak mohou být šedivé vlasy krásné. Původní hnědá sice nebyla špatná, ale žena vypadala spíše tuctově. Potom došlo ke změně a najednou se z ženy stala velmi elegantní a rozhodně i velmi sexy dáma. A na první pohled je jasně vidět, že omládla i o několik let.

Oslovte zkušenou kadeřnici

Pokud i vy plánujete změnu a chcete mít šedivé vlasy, příliš nedoporučujeme domácí barvení. Zvláště pokud je váš stávající odstín tmavý. Mohlo by to skončit skutečnou katastrofou. Mnohem lepším postupem je oslovit zkušenou kadeřnici, která nejenom navrhne správnou barvu, ale také může provést modernější střih, který vám bude slušet o to více.