Sebevědomí 60leté ženy spadlo na bod mrazu. Stylista myslel, že nemá šanci. Výsledek je ohromující

Fotografie: Depositphotos

Prošla neskutečnou změnou. Rodina se rozhodla splnit ženě její největší přání. Přihlásila ji do proměny k světoznámému kadeřníkovi. Nikdo ji téměř nepoznal.

Existuje na tomto světě žena, která by se nechtěla cítit krásně, sebevědomě a přitažlivě v jakémkoli věku? Věříme, že ne, a pokud přece jen, bude jich pouze hrstka. Proces stárnutí bohužel zastavit nelze, ale rozhodně je možné o sebe pečovat v 60 stejně pečlivě jako ve 20, abyste se cítila dobře, působila neustále svěže a milovala svůj vzhled. Přesně po tom toužila i Kim, 60letá žena z Iowy, která už nechtěla působit jako šedá myška.

Proměna jako dárek od rodiny

Kim měla jedno veliké přání – navštívit salon Christophera Hopkinse, kterému se přezdívá Makeover Guy, a zcela se oddat do jeho péče. Rodina tedy k jejím narozeninám zorganizovala jedno veliké překvapení. Zařídila jí proměnu u Christophera, jak uvádí server Newly. Kim nedokázala skrývat své nadšení. To však nebylo nic oproti tomu, co ji čekalo poté, co si ji vzal Makeover Guy do parády.

Když začal Christopher čarovat s nůžkami, líčením a stylingem, byl to skutečný koncert. Výsledek na sebe nenechal dlouho čekat a byl naprosto famózní. Kim byla svou proměnou nadšená a nedokázala věřit svým vlastním očím při pohledu na sebe v zrcadle. Najednou se dívala na sebevědomou, atraktivní ženu.

mladá žena

Nadávky a posměšky na její váhu jí už lezly krkem. Vyzkoušela tento snadný trik, který jí změnil život

Vlastní rodina ji nepoznala

Když dorazila i Kimina rodina, její dcera se zastavila ve dveřích s otevřenou pusou dokořán. Nemohla uvěřit tomu, že před ní stojí její vlastní matka. Hned ji objala, jak zmiňuje web SpotlightStories. „Jsi skutečná?“ ptala se. Všichni se do Kimina nového vzhledu zamilovali, nejvíce samozřejmě ona sama. Splnil se jí sen. „Už několik let sleduji Christopherova videa na YouTube, ale nikdy by mě nenapadlo ani v mých nejdivočejších snech, že se tady jednou octnu,“ vyprávěla Kim.

Makeover Guy už má za sebou nespočet proměn, mnoho šťastných žen už odešlo z jeho salonu jako nové osoby. Několik jsme jich i zmínili na SvětěKreativity. Například Lindu, 69letou ženu, která se sama před sebou styděla podívat do zrcadla. Christopher její proměnu považuje za svůj životní úspěch.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]