Číšnice měla špatný pocit, když 87letá důchodkyně nepřišla již čtvrtý den na pravidelnou snídani. Okamžitě zavolala policii a nestačila se divit

Fotografie: Pexels

Tato 87letá žena zůstala 4 dny sama doma ve vaně, kde uvízla. Zachránila ji číšnice, která zavolala policii, protože nepřišla na pravidelnou snídani do kavárny.

Lidé ve starším věku jsou mnohem náchylnější k různým poraněním. Ještě větší problém však nastává, pokud jsou doma sami a nemají nikoho, koho by přivolali na pomoc. Jedním takovým případem je tato 87letá paní, která zůstala ve vaně poté, co si poranila kolena a nemohla se dostat ven. Zachránila ji až po 4 dnech číšnice z její oblíbené kavárny, protože si všimla, že nedorazila na svou pravidelnou snídani. Raději proto zavolala policii.

Starší paní, která uvízla ve vaně

Důchodkyně Doreen Mannová uvízla ve vaně a několik dní volala o pomoc ve svém domě v Southendu v Essexu v Anglii, kde žije celý svůj život. Starší žena se totiž nemohla dostat ven z vany, přičemž si po několika opakovaných pokusech vážně poranila kolena, tudíž jí nakonec nezbylo nic než sedět a čekat na pomoc. Ta bohužel dorazila až po 4 dnech, kdy ji začala postrádat číšnice v její oblíbené kavárně. Doreen toto místo totiž navštěvuje naprosto každý den, a proto byla mladá servírka Sonia Congrave znepokojena, když se starší paní takovou dobu nedostavila.

Číšnice proto neváhala a čtvrtý den po tom, se po 87leté ženě slehla zem, zavolala policii, aby se zajela podívat k ní domů, zda je všechno v pořádku. Jakmile strážníci dorazili ke dveřím, Doreen neváhala a okamžitě začala volat o pomoc. Naštěstí ji však zachránili včas – měla akorát celá kolena pokrytá modřinami a vypadala velmi unaveně. Starší paní bohužel nemá v okolí žádnou rodinu, takže její naříkání nebylo dlouhé dny vyslyšeno. Během této doby se zahřívala doplňováním horké vody a také díky vodě z kohoutků zůstala hydratovaná.

Pochvala od policie

Doreen posledních deset let naprosto každý den navštěvuje kavárnu, tudíž není divu, že mladá servírka Sonia neváhala zakročit, když ji čtyři dny neviděla. „Nevím, co bych si bez Sonie a ostatních v kavárně počala, protože je to můj druhý domov a oni jsou moje druhá rodina,“ sdělila Doreen po záchraně. Mladá číšnice byla za iniciativu pochválena místní policií, protože nebýt ní, není jisté, že by to s Doreen dopadlo tak dobře. Níže se můžete podívat na video a poslechnout si celý příběh.

Zdroj: Newsner