Knihovnice, která 8 let nezměnila svůj styl a byla známá pro své dlouhé vlasy, šla ke stylistovi a stal se z ní jiný člověk

Fotografie: iStock

Jestliže byste rádi oslnili své okolí, možná je na čase, udělat nějakou změnu vzhledu. Stejně to udělala i tato žena a je velká škoda, že se pro to nerozhodla již dříve.

Některé ženy nosí několik let stejný styl a dalo by se říct, že člověk u nich po čase přestane zkoumat, co je na nich nového, protože se většinou ničeho nedopátrá. Tento stereotyp dělá ženy nudnějšími, jelikož pokud bude nosit několik let stejné oblečení, stejný účes a každý den bude vypadat téměř totožně, je velmi možné, že se takové ženy stanou pro své okolí nezajímavé.

Dnešní doba nabízí hodně možností

Byla by velká škoda, kdyby všichni lidé chodili každý den stejně oblečeni, se stejným účesem, líčením a nevšimli byste si na nich několik let něčeho jiného. V dnešní době existuje nepřeberné množství barev na vlasy, různé styly oblečení a hodně možností, jak vylepšit svůj vzhled nebo jej alespoň trochu oživit.

Žena 8 let nezměnila vzhled

Ženě jménem Wendy se blížilo 50 let, ale ona tušila, že věk nebude jediné, co se v jejím životě změní. Jelikož 8 let nezměnila svůj vzhled, moc dobře věděla, že je na čase s tím něco udělat. Její dosavadní vzhled byl takový, že každý den nosila rozpuštěné kudrnaté vlasy a ani se nelíčila.

Se změnou vzhledu doufala, že přijde zároveň trochu více sebevědomí, které do života potřebuje každá žena. Aby mohla učinit svůj sen, přihlásila se do známé televizní show, kde promluvila také o tom, proč dlouhodobě nezměnila styl a proč se nyní rozhodla udělat takto velký a razantní krok v životě.

Fotografie: Pixabay

Wendy vypadala i bez proměny dobře

I přesto, že Wendy vypadala velice dobře a vzhledem působila mladší, než je doopravdy, chtěla se pustit do změny vzhledu. Dokonce souhlasila i s tím, že jí stylisté zkrátí její dlouhé vlasy, na které byla pyšná a pěstovala si je několik let. V tu chvíli bylo všem jasné, že je odhodlaná jít do proměny naplno a bude ráda, když z ní stylisté udělají nového člověka.

Celková změna vzhledu

Wendy měla velké štěstí, že se dostala do rukou odborníků, kteří moc dobře věděli, co mají dělat. Na Wendy změnili téměř vše, a dokonce jí namalovali a dali oblečení, které ji bude slušet mnohem více než to, co nosila doposud. Jakmile se Wendy viděla po proměně v zrcadle, oněměla.

Zdroj: Gesellschaft