Dojemný příběh těhotné ženy, která musela mít dvě práce. Když se to dozvěděl její šéf, nestačila se divit tomu, co udělal

Fotografie: Depositphotos

Dojemný příběh mladé matky, která musela pracovat hned v několika zaměstnáních, aby uživila vlastní rodinu. Co udělal její šéf vás překvapí.

Někdy se s námi život příliš nemazlí a přijdou i situace, na které se nám možná zdá, že neexistuje řešení. Musíme tak přijmout všechna fakta a zatnout zuby, abychom těžkou situaci nějak překonali. To byl také případ mladé matky Tami Forbes, která bylapro uživení své rodiny nucena pracovat ve dvou různých zaměstnáních, a i tak jí finanční situace příliš nevycházela. Díky dobrosrdečnosti svého šéfa však získala nejen pomoc, ale také možnost nového začátku pro sebe a své děti.

Pracovala v obchodě i jako servírka

Mladá žena, Tami Forbes, matka dvou osmiletých dvojčat a budoucí matka dalšího potomka, zažívala velmi nelehkou situaci. Jako samoživitelka musela svým dětem poskytnout vše, o co by se jinak starali oba rodiče. Navíc však pod srdcem nosila další dítě. I přesto se však musela vzchopit a nahradit chybějícího člena rodiny, a to jak při péči o děti, tak i ve financování celé domácnosti.

Fotografie: Pixabay

Nebylo to jednoduché a vedle práce v obchodě, kde jakž-takž vydělala zhruba 20 tisíc pracovala po nocích jako servírka. Vychovávat dvě malé děti a zajistit pro ně vše potřebné je však velmi těžkým úkolem. S přicházejícím miminkem však i ona začínala pociťovat únavu a také strach, co s její rodinou bude po tom, co odejde na mateřskou. Ta totiž nenabízela plnohodnotnou finanční částku, která by rodinu dokázala zajistit.

Šéf s dobrým srdcem

Na co však tato žena měla v životě štěstí, byla dobrosrdečnost jejího šéfa, který si všiml, v jaké nelehké životní situaci se jeho zaměstnankyně s celou rodinou nachází. Jelikož však dobře chápal, že život není jednoduchý a že také on se kdykoliv může ocitnout na místě někoho, kdo potřebuje pomocnou ruku, rozhodl se jí poskytnout také této ženě.

Když tedy přišel čas vyprovodit ji z práce na mateřskou, oznámil jí, že pro ni má drobné překvapení. I když kolem drobného se nepohybovalo ani náhodou. Oznámil ji totiž, že se ji chystá vyplatit plnohodnotnou výplatu, a to dokonce na 6 měsíců předem! Dojatá žena nejdříve nemohla uvěřit jeho slovům, nakonec se však zmohla pouze na vděčné objetí a slzy plné vděku a radosti.

Nebylo to však vše! Její šéf ji také oznámil, že po nástupu do práce po mateřské bude potřebovat pomoc. Nejednalo se však o jen tak ledajakou pomoc. On totiž této ženě svěřil pozici, při které žena dostala na starost správu celého obchodu! S tím se pojila rozhodně vyšší zodpovědnost, ale také několikanásobně vyšší plat.

Fotografie: Pixabay

Neskutečné štěstí

Žena tak již nemusela pracovat ve dvou pracích a peněz měla dokonce více než předtím. Mohla se tak plnohodnotně věnovat svým dětem, se kterými dříve netrávila téměř žádný čas. Teď se však vše změnilo, a to pouze díky dobrému srdci jiného člověka. Jisté tak je, že na tento skutek Tami nikdy nezapomene a že také své děti povede ke stejnému zacházení s lidmi, jaké zvolil její šéf.

Fotografie: Pixabay

Zdroj: UberAlles

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]