Dívka našla deník zesnulé babičky. Zjistila tak, že byla svědkem jejích prvních dětských kroků

Fotografie: Captain MarcusL / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Nečekaný objev se povedl dívce v domě její zesnulé babičky. Během úklidu narazila na deník, který byl plný dojemných vzpomínek na její dětství.

Jakmile se dívce deník dostal do ruky, bylo jasné, o co se jedná. Rozhodně ale nečekala, že na několika desítkách stránek najde dopodrobna zmapované svoje dětství, je jasné, že její babička ji velmi milovala. Takové listy si nemohla nechat pro sebe a o některé úryvky se podělila na sociálních sítích.

Několik stran plných lásky a vřelého citu

Babička na stránkách svého deníku do detailů popisovala celé dětství malé dívky, od jejího narození přes první krůčky až k prvním slovům. Z každé stránky tohoto zapomenutého deníku je znát neskutečná láska, již babička ke své vnučce chovala. Dokonce zde odhalila i tajemství, se kterým se následně podělila na svém účtu na Instagramu.

Babička zde holčičce psala, že během toho, co ji hlídala, udělala dívka své první kroky. To ale muselo zůstat jen mezi nimi, kdyby to nebyli rodiče, před kterými poprvé dcerka jde, byli by rozhodně zklamaní, proto se babička rozhodla tuto informaci napsat jen do svého deníku. Podle webu IndiaToday dokázal její příspěvek rozpoutat velkou diskuzi a vyjádřilo se mnoho uživatelů.

Ve sklepě našli skrytou místnost. Po letech o domě zjistili znepokojivé tajemství

Díky deníku ožívají vzpomínky

Pod příspěvkem dívky se objevil například takový, ve kterém se svěřila žena, že našla deník po mamince. Ta jí umřela, když bylo holčičce 5 let, objev jejího deníku se pro ni stal takovým malým oknem do minulosti. Někteří se dokonce přiznali, že i svým dětem píší deníky, jen je zapotřebí na tom více zapracovat a dělat to pravidelněji, aby následně měly děti co číst.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Good News Movement (@goodnews_movement)

Vzpomínky z dětství totiž mohou být hřejivé a potěšit ve chvíli, kdy se nám nedaří. Kromě toho se mnohdy člověk dostane do situace, že pochybuje o všem kolem sebe, právě takový deník mu může připomenout, jak moc milovaný vlastně je. Nejde o jediný deník, který někomu změnil život. Čtenáře deníku SvětKreativity jsme informovali o příběhu ženy, jež si koupila starší bundu a v kapse našla podivný zápisník.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]