Ve sklepě našli skrytou místnost. Po letech o domě zjistili znepokojivé tajemství

Fotografie: TxllxT / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Únik vody je přivedl na tajnou místnost nacházející se ve sklepě. Manželé se nyní zajímají o historii města i domu a snaží se přijít na účel prostoru nacházejícího se za dveřmi.

Mystee Ipong je mladá žena z Rochesteru v New Yorku, jež učinila velký objev ve svém 200 let starém domě. K bližšímu prozkoumání prostoru ve sklepě ji přivedl únik vody. Instalatéři ji upozornili, že bude potřeba rozbourat zeď, aby se mohli dostat k prasklému potrubí, které způsobilo škodu. V ten moment došlo k mimořádnému nálezu.

Prasklé potrubí odhalilo tajnou místnost

Mystee sdílela na svém účtu na sociální síti TikTok sérii videí, na nichž je zachycen i její manžel Ken, jak se pokouší dostat skrze zeď v jejich suterénu, který působil skutečně strašidelně. Jenže zvědavost byla silnější než oni. Objevili dveře, za nimiž se skrývala tajná místnost. Zvědavost se stupňovala a pár chtěl zjistit, co je uvnitř.

Jakmile žena videa sdílela, začala sbírat miliony zhlédnutí a tisíce lajků a sdílení. Samozřejmě se pod příspěvky objevilo i několik komentářů, kde sledující tipovali, co by se mohlo za dveřmi ukrývat. Nejčastěji zazněl návrh, že by se mohlo jednat o podzemní železnici. Někdo dokonce vtipně podotkl: „Poslouchejte, rok 2023 je téměř u konce, neotvírejme pro rok 2024 paranormální apokalypsu.“

Místnost byla plná kamenů

Jednou z možností byla také místnost určená pro skladování uhlí, jak uvádí web DailyMail, ale tu Mystee vyloučila, protože prostor pro uložení uhlí se nacházel na druhé straně sklepa. Když zveřejnila třetí video, zmínila, že nedokázala projít zdí, protože místnost byla plná kamenů. Manželé se tedy začali zajímat o historii Rochesteru a zjistili, že zde existují určité vazby na podzemní dráhu.

V domě své babičky objevil po dlouhé době skrytý pokoj


Mystee také zjistila, že nedaleko se nacházel mlýn a pod ním tunel. Nyní se začala zajímat i o historii samotného domu. Manželé jsou rozhodnutí účelu tajné místnosti přijít na kloub. Staré domy často skrývají tajemství, která stále čekají na své odhalení. Zpravidla se ukážou při rekonstrukci nemovitosti, o tom ví své i manželé, kteří učinili nález historického krbu. Psali jsme o nich na SvětěKreativity.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]