Matka se rozhodla natočit svou malou dcerku u klavíru. Nyní se o ni perou 3 nahrávací společnosti

Fotografie: Depositphotos

Hodně malých dětí má již v nízkém věku vlohy, díky kterým mají talent na různé aktivity. Tato maminka natočila na kameru svoji malou dcerku, jež je na svůj nízký věk velmi šikovná.

Některé děti mají již od hodně nízkého věku talent na některý z koníčků, který si mnohdy samy vyberou. Spousta z nich má pak štěstí, že se je v jejich aktivitách rozhodnou rodiče podpořit. Díky tomu pak mají spoustu času, jejž mohou věnovat právě tréninku, aby byli lepší. Stejně tak to nejspíše bude mít i tato malá holčička, která je opravdu nadaná.

Matka natočila video

Jednoho dne se matka rozhodla, že natočí video, jak její malá dcerka sedí u klavíru. Záznam začíná tím, že se obě pozdraví a poté své dítě matka požádá, zda by jí nezahrálo nějakou píseň na hudební nástroj. Holčička samozřejmě neodmítne a rozhodne se, že své mamince zahraje skladbu, která se jí bude určitě moc líbit. V tom měla pravdu, jelikož její matka je největším fanouškem své dcery.

Dívka začala hrát

Chvíli poté, co holčička mamince odkývá, že jí na klavír zahraje, se na svou píseň připraví. Po několika vteřinách pak začne hrát poměrně složitou skladbu, se kterou by jistě měli problém i zkušenější klavíristé. Dívka navíc svou skvělou hru doplnila také zpěvem, jenž je naprosto fenomenální. To, že má holčička talentu na rozdávání, podpořil i fakt, že se vůbec nedívala na noty a hrála přesně tak, jak se píseň má hrát.

3leté děvče zachránilo mladší sestru vteřiny před utonutím v bazénu. Video se stalo internetovou senzací

Matka video sdílela

Poté, co holčička píseň dohraje, si s ní její maminka plácne. Toto gesto zřejmě udělala proto, aby svou malou a šikovnou dcerku pochválila za to, jak je šikovná. Moc dobře si totiž uvědomuje, jak důležitá je v tomto věku podpora potomka, pokud ho něco baví. Své video žena později sdílela na internetu, jelikož se chtěla pochlubit, jak talentovaná její malá holčička je.

Lidé talent ocenili

Video se prakticky okamžitě stalo velmi populární a shlédli ho lidé z celého světa. V komentářích pod videem se poté spustila lavina různých názorů, kdy drtivá většina z nich byla podpůrná. Opravdu veliká spousta lidí ocenila to, jak šikovná malá holčička aktuálně je. Někteří se i zmínili o tom, že jsou velmi zvědaví, kam až to malá holčička dotáhne. Zatím má našlápnuto k tomu být skvělou zpěvačkou a úžasnou klavíristkou.

Zdroj: Megasvet

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]