Po 3 letech ve svém domě objevila za skříní tajnou místnost. To, co v ní našla, už nikdy nevymaže z hlavy

Fotografie: Depositphotos

Mladá žena bydlí se svou matkou už 3 roky. Když dělaly místo ve skříni pro matčina přítele, omylem rozbily zadní stěnu. Byly v šoku. Za skříní se skrývala tajná místnost.

Snad každý, kdo četl sérii knih o Narnii nebo viděl některá filmová zpracování, otevřel doma dveře od skříně a pokusil se zjistit, zdali právě u něj neexistuje tajný vstup do pohádkové země. Tato mladá žena zjistila naprostou náhodou, že její skříň sice nepředstavuje vchod do jiného světa, ale skrývá se za ní místnost, o které neměla celou dobu ani tušení.

Na místě bydlí už 3 roky

„Moje máma omylem rozbila zadní stěnu skříně a ukázalo se, že se za ní skrývá úplně nový pokoj, který nebyl nikdy dostavěn. Bydlím tady už 3 roky a neměla jsem o něm vůbec tušení,“ vypráví Abriana Cristel u jednoho z videí na svém účtu na TikToku, kam nahrála tento bizarní objev. Vidět na něm můžete prázdnou místnost obloženou izolací s dřevěnou podlahou pokrytou zbytky oken se žaluziemi.

Abriana bydlí v domě se svou matkou už 3 roky. Když se k nim chtěl nastěhovat přítel její matky, dělaly mu prostor ve skříni, když omylem rozbily její zadní stranu. Všimly si, že se za ní nachází suchá zeď, za ní se objevila druhá část domu. Přítel Abriany maminky neztrácel čas, i když byla noc, okamžitě se pustil do prozkoumávání nově nalezeného prostoru, jak uvádí web Domain.

Žena při rekonstrukci bytu objevila tajné dveře. Ze skryté místnosti ji málem trefil šlak

Místnost měla své okno

Série videí zveřejněných na TikToku si rychle získala obrovskou oblibu. Během chvíle první z příspěvků nasbíral téměř 90 000 lajků. O komentářích ani nemluvě. Strhla se smršť dotazů od uživatelů internetu i Abrianiných sledujících. Vzhledem k tomu, že se v místnosti nacházelo okno, většina z nich byla zvědavá, proč se Abriana se svou matkou nikdy nezajímaly, kam okno vede.

@abrianacristelMy mom broke her closet wall down and it turned out to be a whole new room that the people never finished. We’ve been at this house for 3 yrs♬ original sound – Abriana Cristel

Žena odpověděla, že už v domě žijí obě dlouho, když zpočátku nic nenašly, přestaly se o okno zajímat. Až teď, úplnou náhodou, našly místnost, do které vede. Abriana měla obrovské štěstí. Zpravidla se tajné místnosti najdou ve starých domech až při rekonstrukci. Už mnohokrát jsme na SvětěKreativity psali, jak majitelé domů při přestavbě našli tajné místnosti, kolikrát i velice děsivé. Jedna žena nalezla skrytý prostor za zdí své knihovny.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*