Paní Marcela našla na dveřích svého domu přilepený lístek. Neobvyklá žádost, která na něm byla, ji ohromila

Fotografie: Depositphotos

Když Marcela našla na dveřích svého domu nalepený dopis, chtěla ho vyhodit. Ale nakonec ho přečetla a žádost, která v něm byla, ji velmi překvapila.

Žena jménem Marcela se vracela z práce domů a ve dveřích našla dopis, který ji po přečtení velmi překvapil. Byla v něm totiž žádost o návštěvu jejího domu. Nechápala, co se vlastně děje a proč neznámý člověk chce navštívit její dům. Jak Marcela reagovala? Autor dopisu chtěl dům navštívit z určitého důvodu. Narodila se tam totiž jeho dcera. Pustila Marcela neznámého člověka dovnitř?

Velmi zvláštní žádost

Marcela sdílela na sociálních sítích svůj příběh s ostatními lidmi a žádala v něm o radu. Bála se totiž, že jde o podvod, a tak nějak nevěděla, co má dělat. Neznámý autor v dopise dokonce uvedl i roky, ve kterých v domě žili, ale to pro ni vlastně nic neznamenalo. Ona totiž věděla, jak dlouho dům vlastnili lidé, od kterých ho koupila. Nevěděla ale, jestli v něm žili a nebo, zda ho pronajímali.

Marcela se nakonec rozhodla, že cizího člověka zkrátka do svého domu nepustí. Zavolala na číslo, které bylo uvedeno v dopise, protože mu chtěla vysvětlit své rozhodnutí. Ale ukázalo se, že na uvedené číslo se nejde dovolat, ani poslat textovou zprávu. Reakce lidí na internetu byly různé. Jedni si mysleli, že by autorka měla neznámého do domu pustit a druzí, že by nic takového nikdy neudělali.

Fotografie: Pexels

Komentáře ostatních lidí

„Opravdu mi to nepřipadá jako podvod. Třeba tento člověk opravdu touží svojí dceři ukázat, v jakém domě se narodila a kde strávila pár let svého života, než se s rodiči přestěhovali. Ale ujistil bych se, že po domě nebudou chodit sami, zkrátka bych jim všechno ukázal já,“ některé komentáře se nesly v tomto duchu. Ale jiné zase byli úplně proti tomu, protože nikdy nevíte, co vám neznámý člověk udělá. Co byste udělali vy?

Zdroj: Webniusy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*