Pronajala si dům a objevila za skříní tajnou místnost. Z toho, co tam našla, jí naskočila husí kůže

schody v domě
Fotografie: Freepik

Mladá žena si pronajala dům. Při úklidu úplně náhodou narazila na malé dveře ve skříni. Ty vedly do tajné místnosti plné zvláštních kreseb.

Záběry z prohlídky tohoto skrytého prostoru žena zveřejnila na svém tiktokovém účtu. Nevěřila vlastním očím, když viděla, že stísněný prostor někdo obýval. Našla tu spoustu zvláštních kreseb a obaly od potravin, které musely pocházet z dob dávno minulých. Kdo a proč tu přebýval? To se jí po delším pátrání podařilo i zjistit.

Ve spodní části skříně byl úzký průchod

V domě, který si mladá žena pronajala, stála u zdi velká komoda. Když otevřela spodní skříňku a nahlédla dovnitř, zjistila, že ve zdi je průchod, jenž někam vede. Už to jí přišlo trochu bizarní, ale odvážně se pustila i s kamerou do průzkumu. Do tajné místnosti se tak musela proplazit. Už první záběry ukazují, že tu někdo trávil čas.

Bylo tu několik menších místností, jež byly vyzdobeny zvláštními kresbami. Na zemi také ležela stará matrace se zmuchlaným prostěradlem a všude kolem se válely obaly od jídel, nápojů a nedopalky cigaret. Ó můj bože. Z kterého roku to všechno je?“ komentuje svůj nález ve videu. Podle všeho se zdá, že tuto skrýš využíval nějaký vzpurný teenager, jenž tady „vegetil“, aby měl své soukromí a dostal se z dosahu rodičů.

Doupě introvertního teenagera

Obaly od Pepsi i od jídla z oblíbeného fastfoodového řetězce Taco Bell naznačovaly, že musí pocházet z 90. let. Loga obou společností už dnes vypadají jinak a po zveřejnění videa jedna sledující vypátrala, že logo Taco Bell se změnilo v roce 1994. Obaly tedy musely být ještě starší. Jedna žena napsala: „Objevila jste vzácné přirozené prostředí divokého introvertního teenagera z 90. let.“

@ib_dilon #fyp ♬ original sound – ib_dilon

Odhad této ženy se nakonec opravdu potvrdil. Muž, kterému bude brzy 50 let, tu žil se svojí rodinou a kolem roku 1991 využíval tajnou skrýš pod schody jako teenagerovské doupě. V aktualizovaném videu mladá žena vlezla do úkrytu podruhé a z kreseb a malůvek se jí podařilo zjistit, jakou přezdívku tento muž používal. Díky tomu a informacím od sousedů se jí pak podařilo se s ním spojit na sociálních sítích.

Co asi říká dnes usedlý otec na záběry, které ho vracejí do doby, kdy měl celý život před sebou? Ruku na srdce, většina teenagerů by mu takovou skrýš asi záviděla. I když působí depresivně a stísněně, zdá se, že zde trávil hodně času a atmosféru skrýše si užíval. Vy se můžete podívat ve videu na záběry, jež tato statečná žena natočila. Mnozí komentující ji totiž obdivovali za to, že se nebála do takto stísněných prostorů vlézt.

Zdroj: Webniusy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*