Při rekonstrukci omylem odhalili tajemství, které jejich dům dlouhé roky skrýval

Fotografie: English Lock (talk) / Creative Commons / Attribution-Share Alike 3.0

Rekonstrukce odhalila děsivé tajemství. V jednom z pokojů se ukrývaly tajné dveře. Po jejich otevření zůstali manželé v šoku.

Manželé netušili, že v domě, který obývají už čtyři roky, je ještě něco může překvapit. Deník Webniusy upozornil na jejich video, v němž natočili objev, z něhož mrazí. Nejenže zjistili, že stěna pokoje se dá odsunout, ale za ní našli masivní kovové dveře. O vstup do děsivé místnosti se pak podělili s ostatními. Tohle byste doma asi mít nechtěli.

Při výměně koberce zjistili, že stěna v pokoji je posuvná

V tomto domě žijí manželé Blazingstarovi už čtyři roky. Byli přesvědčení, že už znají každý koutek a nic je nemůže překvapit. Ale chyba lávky. Na SvětěKreativity jsme už psali, že rekonstrukce mohou překvapit a můžete při nich najít třeba studnu. V tomto případě však manželé objevili tajnou místnost, která působí opravdu děsivě.

Když vyměňovali koberec v jedné z místností, všimli si, že jedna ze stěn je falešná a dá se celá posunout. Za ní se pak ukrývaly masivní kovové dveře. Aurora Blazingstar se na svém tiktokovém účtu podělila o záběry, jež celé tajemství odhalují. Za kovovými dveřmi se skrývá nevelká místnost, úplně prázdná. Až na jednu dětskou hračku, která se válí na zemi.

Při rekonstrukci omylem odhalili tajemství o jejich domě. To, co našli pod podlahou, jim nahnalo husí kůži

Jedna z komentujících záhadu rozlouskla

Manželé spekulují, k čemu mohla tato místnost sloužit. Její dveře lze zamknout pouze zvenčí a zevnitř není žádná klika. Také je tu v podlaze odtok pro vodu. Na podlaze leží dvě staré rohožky a také si všimnou velké tmavé skvrny, již, jak doufají, způsobila rez. Fantazie jede na plné obrátky a lidi v komentářích napadají samé temné myšlenky.

@kids_up_in_here Unedited first views of the hidden room. #creepy #hiddenroom #hiddenroominmyhouse #hiddenrooms #creepytok #fyp ♬ original sound – Aurora Blazingstar

Vysvětlení je však nakonec docela prosté. Jedna z komentujících osvětila, že i ona má v domě stejnou místnost. Takové se zpravidla budovaly pod venkovní verandou a sloužily k uchovávání potravin. Aurořin manžel však našel podle něj ještě lepší využití. Vtipně ve videu poznamenal, že tam může bydlet tchyně, až přijede na návštěvu. Oba se tomuto vtípku srdečně zasmějí. Nutno podotknout, že místnost působí dost klaustrofobicky, a tak ji manželé nejspíš nechají za umělou stěnou přesně tak, jak byla.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*