Stop otravnému loupání jablek: Úžasný fígl vám ulehčí práci. Za pár vteřin máte hotovo

Fotografie: Depositphotos

Připravujete jablečný kompot nebo chcete upéct jablečný koláč, ale nechce se vám loupat jablka? Od této chvíle to pro vás nebude žádný problém. Stačí čistý vrták a zmiňované ovoce.

Loupání jablek je sice jednoduché, ale poměrně časově náročné. Nejčastěji si od slupky pomáháme škrabkou na ovoce a zeleninu, nebo také nožem. Není to nic složitého, pokud chceme oloupat jablko na svačinu. Problém ale může nastat, když jich musíme oloupat třeba i 5 kg nebo více v co nejkratším čase. Pak už stačí jen vytáhnout vrtačku a pustit se do práce.

Jak si usnadnit práci a pobavit se

Pokud chcete rychle oloupat velké množství jablek, máme pro vás trik, jak proces urychlit. Využijete ho, když budete například dělat koláč, kdy budete potřebovat hodně jablek a nebudete chtít trávit zdlouhavý čas jejich loupáním

Nemáte-li k dispozici žádného teenagera nebo horného dědečka, kteří by se tohoto úkolu zhostili, řešením pro vás může být právě následující až recesistický tip. Když nic jiného, ​​je působivé sledovat, jak rychle jablka ztrácejí slupku.

Budete potřebovat pouze vrtačku s čistým, nejlépe novým vrtákem, škrabku na jablka a samozřejmě jablka. Nasaďte vrták na hlavici vrtačky a napíchněte jablko podél jadřince. V jedné ruce držte vrtačku s jablkem a do druhé ruky si vezměte škrabku (její ostří by mělo být tuhé a velmi ostré). Zapněte vrtačku a přiložte škrabku k jablku. Jednoduché, že?

Zdroj: Smud

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*