Při rekonstrukci omylem odhalili tajemství o jejich domě. To, co našli pod podlahou, jim nahnalo husí kůži

Fotografie: Freepik

Rekonstrukce jejich domu odhalila neuvěřitelné tajemství. Pod podlahou se ukrývala historie, která sahá více než století do minulosti.

Deník Topky informoval o neuvěřitelném nálezu, jenž zaskočil manžele, kteří si koupili dům poblíž jezera. Letos se pustili do rekonstrukce a rozhodli se odstranit starou vysloužilou vířivku. Nevěřili však vlastním očím, když zjistili, že pod ní se ukrývá obrovský prostor, o němž neměli nejmenší tušení. Ještě více je překvapilo, když se dozvěděli, k čemu ve skutečnosti sloužil. Podívejte se sami na dobrodružnou výpravu do podzemí.

Pod vířivkou našli skruž vedoucí pod podlahu

Trevor a Hayley Gilmartinovi, manželský pár z amerického Michiganu, si v roce 2020 koupili rodinný dům v blízkosti Huronského jezera. Ještě donedávna neměli nejmenší tušení, co se ve skutečnosti pod jejich domem skrývá. Tajemství odhalili ve chvíli, kdy se rozhodli v jedné z místností domu odstranit nefunkční vířivku, kterou tu zabudovali předchozí majitelé.

Pod vířivkou se nacházel zabetonovaný kruhový otvor. Když jej prorazili, zjistili, že pod ním se nachází obrovská vybetonovaná místnost plná vody, na kterou navazoval dlouhý tunel. Opravdu dobrodružné pak bylo vše prozkoumat. Manželé se na svém TikToku podělili o záznam, v němž Trevor slézá po žebříku a vstupuje do zatopené místnosti.

Rybáři si od jezera odnesli úlovek, který jim změnil život. Toto našli ve starém trezoru

V budoucnu plánují místnost odvodnit

„Myslím, že každému, kdo najde pod svým domem v naprosté tmě šachtu, to bude připadat strašidelné,“ řekla Hayley pro web Newsweek. Zjistili také, že nejsou jediní v okolí, kdo mají pod svým domem takovýto vodní tunel. Jeho konec vede do Huronského jezera, odkud se také bere všechna ta voda pod jejich domem. Některé informace hovoří o tom, že se jednalo o přečerpávací stanici.

@hayleyg099 Took out the Jacuzzi in the house we purchased 4 years ago and found a manhole to a room that goes 20ft under the house. Of course Trevor wanted to get in and swim around. Ended up finding another passage with a bolted wooden wall infront if it. To be continued when the water gets warmer #creepy #mystery #houseproject #hiddenroom #gopro #history #secret ♬ Spooky, quiet, scary atmosphere piano songs – Skittlegirl Sound

Jiní však mají k tomuto tunelovému systému divočejší teorie. Tunely měly být používány před sto lety k pašování alkoholu z Kanady do Spojených států za dob prohibice. Manželé slíbili, že zveřejní další prozkoumávání prostoru, jakmile bude voda trochu teplejší. Už teď však plánují, že by místnost mohli odvodnit a postavit v ní hernu nebo místnost s bowlingem. Na SvětěKreativity jsme psali také o jiné ženě, která úplnou náhodou objevila za skříní tajnou místnost, o níž neměla nejmenší tušení.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*