David s manželkou se rozhodli žít bez hypotéky. Nezalekli se úřadů a postavili si vysněný dům z lodních kontejnerů

Fotografie: iStock

Manželský pár chtěl žít na svém vlastním pozemku ve svém vlastním domě bez zbytečné hypotéky. Nebál se výzvy a ze starých přepravních kontejnerů vytvořil něco úžasného.

I když je myšlenka života bez dluhů pro mnohé lákavá, většina lidí si netroufne vyzkoušet všechny možnosti, které mu život nabízí. Spousta lidí se domnívá, že bydlení bez hypotéky není možné, ale tento manželský pár tuto hypotézu snadno vyvrací. Jejich útulný dům z kontejnerů je jejich vysněným bydlením.

Přestavba přepravních kontejnerů na dům

Při stavbě domova lze uvažovat o mnoha možnost. Jednou z nich je i přestavba přepravních kontejnerů. Ano, přesně takových, které se používají na lodích a které jste již viděli v mnoha filmech. Nedávno na YouTube zveřejnil kanál Living Big In A Tiny House v prosinci 2019 video, které ukazuje příběh manželů, jež přestavěli 2 přepravení kontejnery na útulné bydlení.

V záznamu vysvětlují proces stavby a provedou vás jejich novým domovem, který si z velké části postavili sami. Přestože je domek velmi malý, je opravdu úchvatný a upřímně má vše, co byste mohli potřebovat. Nechybí v něm nic a prostor je využitý do posledního centimetru.

Fotografie: Pexels

Tvrdá práce se nakonec vyplatila

Jaimie a David opravdu vytěžili z kontejnerů maximum, z nichž jeden je 12 m dlouhý a druhý 6 m. Kromě toho, že měli vše, co by mohli potřebovat, se jim podařilo na vrcholu jednoho kontejneru vytvořit i terasu. Vzhledem k tomu, že se David živí jako obráběč kovů, postavit dům nebyl tak skličující úkol, jak by si mnozí mohli myslet.

Ovšem při stavbě vysněného domova občas čelili mnoha zkouškám, ale nakonec se jim podařilo dosáhnout všeho, co chtěli. Tento milý pár se již nemusí starat o hypotéku a může bydlet na svém vlastním pozemku ve svém vlastním domě. Dřina se nakonec vyplatila a po měsících práce se jim konečně podařilo vytvořit něco skutečně jedinečného a krásného.

Pokud chcete vidět, jak přestavba dopadla, podívejte se na níže uvedené video:

Zdroj: 24sata

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*