Zákaznice odmítala zaplatit za novou koupelnu. Dělníci tedy vzali situaci do vlastních rukou

Fotografie: Depositphotos

Dělníci zničili nově zrekonstruovanou koupelnu, na níž pracovali několik týdnů. Důvodem byla zákaznice, která údajně nebyla spokojena, a proto odmítala zaplatit.

Co byste dělali, kdybyste za svou práci nedostali zaplaceno tak, jak bylo původně domluveno? Konkrétně tento dělník řešil situaci po svém a celkem svérázně. Popadl kladivo a rozbil nedávno položené dlaždice v koupelně. Zákaznice zaplatila pouze polovinu a tvrdila, že s celkovým výsledkem není spokojená. Ovšem zedníci tvrdí, že v průběhu rekonstrukce neměla žádné připomínky, až ve chvíli, kdy měla platit.

Domluva může být někdy náročná

Rekonstrukce domácnosti je stresující záležitost a ne vždy ji provází snadná komunikace mezi zákazníkem a dělníkem. Shodnout se na ceně materiálů a celkové částce za odvedenou práci může být těžké. Podobně tomu bylo i v tomto případě v Colorado Springs. Dělníci se vrátili do domu, kde již dokončili práci, a začali kladivem rozbíjet dlažbu v koupelně.

Zákaznice nebyla spokojena s výsledkem

Majitelka domu Amber Trucke vysvětlila, že zaplatila 3 330 dolarů, v přepočtu asi 73 000 korun, z celkové částky 7 555 dolarů, v přepočtu kolem 166 000. Když ale došlo na doplacení druhé poloviny, Amber uvedla, že není s finálním výsledkem spokojená, a proto za něco takového rozhodně platit nebude.

Muži vzali situaci do vlastních rukou

Domnívala se, že by mohla záležitost projednat s dělníky a najít řešení, které by vyhovovalo oběma stranám, ale místo toho Terry James Gregory a Jordan Cazares, již měli renovaci na starosti, dorazili do domu ženy s kladivy a pilami, aby zničili nově zrekonstruovanou koupelnu. Amber použila svůj mobilní telefon k natočení jednoho z dělníků, jak metodicky rozbíjí dlaždice a vztekle křičí: „Pracoval jsem na tom týdny. Utratil jsem za to tisíce dolarů. Zaplatí mi někdo?“

Žena evidentně nechtěla zaplatit více projektů

Žena byla opravdu v šoku. Bála se o svůj vlastní život. „Je mi z toho zle. Opravdu mě to děsí. Je to víc než ničení mé koupelny,“ řekla. Dělníci však podali jiný popis toho, co se stalo. Podle Jordana jim žena nikdy neřekla, že by byla s něčím nespokojená nebo se jí něco nelíbilo. „To se ještě nikdy nestalo a není to tak běžné. Součástí zakázky bylo i několik dalších projektů, které také odmítla zaplatit,“ tvrdil muž.

Zdroj: BoredPanda

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]