Od střední školy měla 51 let stejný účes. Odvážná proměna u kadeřnice z ní udělala jinou osobu

Fotografie: Bigroger27509 / Creative Commons / Attribution 2.0

Tato žena vážila kus cesty, aby si mohla splnit sen – svěřit se do rukou známého stylisty. A určitě nelitovala, po proměně totiž získala novou chuť do života.

Brenda je maminkou dospělých dětí a babičkou několika vnoučat. Celý život se o ně starala, až si po 50 letech uvědomila, že svůj účes nezměnila od střední školy. Rozhodla se, že nutně potřebuje změnu. A nevybrala si k tomu nikoho jiného než Christophera Hopkinse, stylistu, který se proslavil neuvěřitelnými proměnami, a to především starších dam. Jeho kanál na YouTube „The Makeover Guy“ sledují miliony lidí. A vy se na výsledek této proměny můžete také podívat níže ve videu.

Dlouhé vlasy nosila od střední školy

Brenda dorazila za Christopherem ze Salt Lake City v Utahu. Právě oslavila své 68. narozeniny. Většinu života měla to štěstí, jak sama říká, že byla ženou v domácnosti. Nejdříve se starala o vlastní děti a manžela, později i o vnoučata. Nyní však nastal čas, dle jejích slov, aby se chvíli někdo staral zase o ni.

Brenda nosila od střední školy stejný účes. Přes 50 let zdobily její hlavu dlouhé vlasy, které často končily v různých culících a drdolech. Rozhodla se, že je na čase účes změnit. Dospěla prý do věku, kdy si uvědomila, že si takovou změnu jednoduše zaslouží. Jak její proměnu Christopher pojme, však nechala zcela na něm. Nechala se překvapit, jakou barvu, střih a make up pro ni vybere.

Krátké vlnité mikádo ji omladilo nejmíň o deset let

Do studia přišla duchem stále velmi mladá žena. Na její tváři však byla léta už znát. Stejně jako vlasy, které působily spíše zplihle a nijak nenapomáhaly k tomu, aby Brenda vypadala mladší. To však Christopher rychle změnil. Na výsledek proměny se podívejte ve videu, opravdu to stojí za to. Brenda totiž výrazně omládla i ožila. A to nejen vzhledem.

Její vlasy zůstaly v délce těsně pod uši. Christopher je zesvětlil do přirozeně působící blond a na krátkém mikádu ještě vytvořil vlny, které Brendě dodávají mladistvý a rozverný vzhled. Kdo tohoto stylistu pravidelně sleduje, ví, že si rozhodně nepotrpí na výrazný make up. Všechny jeho proměny se nesou v duchu přirozenosti. Dokáže vyzdvihnout přednosti každé dámy, ale dělá to velmi citlivě.

Brendě tak vyniká krásná barva ve zvýrazněných očích. Její pleť je sjednocená a získala zdravý tón, přesto nemáte dojem, že by na sobě měla tuny make-upu. Vrásky ke stáří patří a i s nimi může žena vypadat krásně a mladistvě. Když Brenda po proměně promluví, vidíte nejen jinou ženu zvenku, ale proměna se odráží i na jejím sebevědomí. Jak sama říká, cítí se plná energie a má novou chuť do života.

Zdroj: Faithhub

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*